Garmin Fenix 7 - idealny smartwatch dla miłośników sportu

Wyżej, mocniej, szybciej, więcej – to określenia przychodzące na myśl każdemu sportowcowi.
Garmin Fenix 7 - idealny smartwatch dla miłośników sportu
28.01.2022

Ale czy musimy uprawiać sport profesjonalnie, by móc wymagać od siebie więcej? Jeśli mamy żyłkę sportowca i kieruje nami ambicja, pomagająca pokonywać kolejne rekordy, warto poznać sprzęt dzięki któremu przeszkody na drodze do celu nie istnieją. Sprawdź najnowszy smartwatch Garmin Fenix 7

Garmin Fenix 7 - idealny smartwatch dla miłośników sportu

Garmin to marka znana każdej osobie, która hobbystycznie oraz wyczynowo uprawia sport i która drobiazgowo dba poprawę swoich wyników. Dzięki smartwatchowi śledzenie postępów osiąganych w różnych dyscyplinach sportu jeszcze nigdy nie było tak łatwe oraz tak precyzyjne. Garmin Fenix 7 reklamowany jest hasłem – lepszy zegarek sportowy nie istnieje. I rzeczywiście, to nie tylko slogan reklamowy, ponieważ Garmin Fenix 7 reprezentuje serię zegarków najwyższej klasy wypuszczonej na rynek przez popularną i zasłużoną markę Garmin. Uznawane są za topowy produkt w segmencie sportowych smartwatchu GPS. 

Garmin Fenix 7 – jakie ma funkcje? 

Garmin Fenix 7 wyposażony jest w kopertę  47 mm o ekranie 1,3" i rozdzielczości 260x260.  pikseli. Takie wymiary pozwalają na wygodnie korzystanie z wielu funkcji zegarka podczas aktywności fizycznej. Na co dzień gdy nie mamy treningu, lecz nosimy zegarek monitorując nasze zdrowie, smartwatch prezentuje się elegancko i bez zastanowienia możemy nosić go również do koszuli; sprawdzi się jako dodatek do naszej garderoby. Garmin Fenix 7 monitoruje na bieżąco nasze zdrowie, podpowiadając kiedy najlepiej wykonać trening, a także zachęca nas do aktywności fizycznej wyświetlając odpowiednie komunikaty. Wykonany jest z wysokiej klasy materiałów odpornych na najcięższe warunki. Posiada wbudowaną aplikację do multitreningów i dyscyplin, dzięki czemu oszczędzimy czas na przygotowywaniu się do wykonania konkretnych rodzajów ćwiczeń albo parametrów treningu. Za rozbudowane informacje topograficzne i pogodowe odpowiada oprogramowanie korzystające z obsługi zaawansowanych systemów satelitarnych. Garmin Fenix 7 jest niezwykle chwalony przez użytkowników za dokładność i działanie map GPS. 

Garmin Fenix 7 – dla kogo?  

Dla tych którzy lubią obserwować postępy w treningach oraz dla naprawdę aktywnych osób. Garmin Fenix 7 spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mitem jest jednak opinia, że ten zegarek przeznaczony jest wyłącznie dla prawdziwych sportowców. Wręcz przeciwnie. Dzięki wielu funkcjom treningowym Garmin Fenix 7 stanowi niebywałe ułatwienie dla osób stawiających pierwsze kroki w danej dyscyplinie sportu jak np. w bieganiu, jeździe na rowerze czy nawet surfingu. Co więcej, jeśli lubisz jeździć na nartach Garmin Fenix 7 posiada mapy SkiView, czyli wbudowane mapy 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, które zawierają charakterystykę i oceny trudności wybranych tras.

Garmin Fenix 7 – gdzie kupić? 

Garmin Fenix 7 możemy kupić w wybranych salonach sprzętu RTV i AGD oraz w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą RTV oraz specjalistycznego sprzętu sportowego. Warto wybierać sprawdzone sklepy lub szukać informacji bezpośrednio u producenta. 

 

Materiał partnera

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie