Powiększanie ust kwasem hialuronowym — piękne i ponętne usta

Fakty i mity o wypełniaczu!
Powiększanie ust kwasem hialuronowym — piękne i ponętne usta
27.12.2021

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg uwielbiany przez kobiety w różnym wieku. Rozważasz skorzystanie z tej procedury? Poznaj najpopularniejsze mity i fakty na temat wypełniania ust kwasem hialuronowym, zanim odwiedzisz specjalistę.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym bardzo boli — MIT

Wbrew krążącym po sieci plotkom, powiększanie ust kwasem hialuronowym nie jest bardzo bolesnym zabiegiem, dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Aplikacja środka o działaniu znieczulającym zapewnia pacjentce maksymalny komfort podczas serii iniekcji. Tak więc z powiększania ust kwasem hialuronowym mogą skorzystać nawet kobiety szczególnie wrażliwe na doznania bólowe.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym daje szybki efekt — FAKT

To fakt, zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym przeprowadzony przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej daje szybki rezultat. Wstępne efekty są zauważalne od razu po zabiegu (kwas hialuronowy potrzebuje około 2 tygodni, aby odpowiednio „ułożył” się w tkankach). Powiększanie ust wypełniaczem to krótkotrwała procedura zabiegowa. Wprowadzenie preparatu z kwasem w usta trwa od kilku do kilkunastu minut. Zastanawiasz się, jak długo będziesz mogła cieszyć się większymi ustami? Nawet przez rok! Wszystko zależy od tego, jaki tryb życia prowadzisz (palenie papierosów wpływa niekorzystnie na powiększone usta) oraz od obecności enzymu rozkładającego kwas hialuronowy w skórze (czyli hialuronidazy).

Nie ma żadnych przeciwwskazań do powiększania ust kwasem hialuronowym — MIT

To nieprawda. Musisz mieć świadomość, że powiększanie ust kwasem hialuronowym wiąże się z kilkoma przeciwwskazaniami medycznymi. Jakimi dokładnie? Do podstawowych czynników wykluczających należy:

  • ciąża i laktacja,
  • miesiączka, 
  • stosowanie leków przeciwzapalnych,
  • przyjmowanie aspiryny,
  • alergia,
  • padaczka,
  • porfiria,
  • aktywna infekcja skórna,
  • choroba nowotworowa.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to bezpieczny zabieg — FAKT

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to dość prosty i bezpieczny zabieg, związek ten występuje naturalnie w ludzkim organizmie. W opinii ekspertów kwas hialuronowy to jedna z najbezpieczniejszych najlepiej przebadanych substancji stosowanych w medycynie estetycznej od kilkudziesięciu lat.

Kwas hialuronowy jest wyczuwalny w ustach — MIT

Nie jest to prawdziwe stwierdzenie. Kwas hialuronowy doskonale integruje się z tkankami, gdyż jest biokompatybilny. Równomiernie i starannie rozprowadzony przez lekarza podczas zabiegu powiększania ust nie ma szans być wyczuwalny przez pacjentkę (bardzo ważne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych i odpowiednia troska o ostrzyknięty obszar).

Kwas hialuronowy nie tylko wypełnia, ale i nawilża usta — FAKT

Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania wody w skórze, dzięki czemu daje efekt nawilżenia ust, poprawia ich kształt i nadaje jędrność. Ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym przynosi spektakularne rezultaty u osób z wąskimi lub nierównymi ustami, a także w przypadku opadających kącików ust. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest dostępne m.in. w katowickiej Klinice Miracki.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym daje naturalny efekt — FAKT

Niektóre kobiety wstrzymują się przed powiększaniem ust kwasem hialuronowym z obaw przed sztucznym efektem tzw. kaczych ust. Zupełnie niepotrzebnie. Oddając się pod opiekę kompetentnego i doświadczonego lekarza możesz być pewna, iż dobierze on optymalną ilość wypełniacza tak, aby podkreślić Twoje piękno, a nie Cię oszpecić.

Wąskie, asymetryczne usta to Twój największy kompleks urodowy? Marzysz o pełnych, zmysłowych ustach i jesteś gotowa na zmiany? Wejdź na stronę internetową www.klinikamiracki.pl i zapisz się na wstępną konsultację kwalifikującą do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. Nie czekaj i spełnij swoje marzenie!

Materiał partnera

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie