Za Tobą intensywny weekend? Ten sposób szybko postawi Cię na nogi

Pomoże w kilkadziesiąt minut uporać się z kacem dzięki odtruciu alkoholowemu.
Za Tobą intensywny weekend? Ten sposób szybko postawi Cię na nogi
fot. Vladislav Muslakov / Unsplash
10.05.2021

Sobotnia impreza wymknęła się nieco spod kontroli, a zbliżający się poranek szykuje dla Ciebie niemiłą niespodziankę? Nie wierzysz już w magiczne sposoby na kaca i wiesz, że najbliższe kilkanaście godzin będzie prawdziwą walką? Mamy dla Ciebie dobrą informację! Istnieje już skuteczna metoda leczenia kaca i jest ona w zasięgu Twojej ręki! W poniższym artykule wyjaśniamy, na czym polega fenomen odtrucia alkoholowego.

Skąd wynika popularność odtrucia alkoholowego?

Odtrucie alkoholowe, nazywane także detoksem, to procedura medyczna, która jeszcze do niedawna kojarzyła się jedynie z kliniką uzależnień bądź oddziałem szpitalnym. W ostatnich latach metoda ta zyskała jednak drugie życie, sprawdzając się w leczeniu nieprzyjemnych objawów syndromu dnia poprzedniego. Skąd ta popularność?

Kac, czyli zespół dolegliwości spowodowanych nadmiernym spożyciem alkoholu, u każdego człowieka przebiega nieco inaczej. Niektórzy w ogóle nie skarżą się na złe samopoczucie, podczas gdy inni nie są w stanie normalnie funkcjonować. Niestety, nie zawsze można poświęcić cały dzień na spokojny odpoczynek.

Odtrucie alkoholowe to metoda, która jest odpowiedzią na potrzeby osób, które nie mogą sobie pozwolić na przełożenie obowiązków. Czeka Cię ważny dzień w pracy? A może musisz zrobić dobre wrażenie na spotkaniu biznesowym? Żaden problem! Detoks postawi Cię na nogi w kilkadziesiąt minut i sprawi, że odzyskasz energię i siłę do działania!

Skuteczność odtrucia alkoholowego potwierdzają badania naukowe

Zastanawiasz się, czym właściwie jest odtrucie alkoholowe? To metoda, która wykorzystuje właściwości kroplówek dożylnych. Odpowiednio przygotowana mieszanka substancji odżywczych podawana jest bezpośrednio do krwioobiegu, dzięki czemu jej wchłanianie nie jest niczym ograniczone. Co więcej, sposób ten omija podrażniony przewód pokarmowy, który wymaga regeneracji po dużej dawce spożytego alkoholu.

Odtrucie alkoholowe umożliwia wyeliminowanie odwodnienia organizmu, ale także uzupełnienie niedoborów witamin i elektrolitów czy zatrzymanie stresu oksydacyjnego. Jest to możliwe dzięki specjalnie dobranym preparatom, w skład których wchodzi:

  • izotoniczny roztwór soli fizjologicznej;
  • glukoza;
  • specjalna mieszanka elektrolitów, czyli jonów sodu, potasu i magnezu;
  • witamina C;
  • witaminy z grupy B;
  • koenzym Q10;
  • ornityna.

Odtrucie po alkoholu jest całkowicie bezpieczną procedurą, nad którą czuwa doświadczony specjalista. Zazwyczaj jest to lekarz bądź ratownik medyczny, który jest odpowiedzialny zarówno za prawidłowe dobranie preparatów, jak i przebieg całego zabiegu.

Odtrucie alkoholowe w Warszawie ‒ z KacDoktorem skorzystasz z niego nawet w zaciszu własnego domu

Jeszcze do niedawna skorzystanie z detoksu poalkoholowego było dostępne jedynie dla najbogatszych. Usługę tę oferowały nieliczne kliniki, do których dojazd nierzadko zajmował dużo czasu. Na szczęście wzrost popularności odtrucia przełożył się na jego lepszą dostępność. Obecnie można z tej metody z łatwością skorzystać w każdym większym mieście.

Warto wiedzieć, że odtrucie alkoholowe w Warszawie możesz wykonać także we własnym domu. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak to duże udogodnienie dla osób, które są mało mobilne lub nie mają siły na dłuższe wycieczki przez miasto. Taką usługę oferuje między innymi KacDoktor, którego pracownicy dojeżdżają pod wskazany adres w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza internetowego, a doświadczony lekarz lub ratownik medyczny dojedzie do Twojego domu już w 45 minut. Co więcej, usługa detoksu alkoholowego dostępna jest całodobowo, w każdy dzień tygodnia!

Nie musisz już marnować całego dnia na walkę z objawami kaca! Skorzystaj z odtrucia alkoholowego i popraw swoje samopoczucie!

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 12:42
Rewelacja! Nigdy nie słyszałem o kacdoktor a na pewno skorzystam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie