Ten sposób na kaca postawi Cię na nogi w niecałą godzinę. Kiedy jeszcze warto skorzystać z kroplówki witaminowej?

Od pewnego czasu są coraz bardziej popularne.
Ten sposób na kaca postawi Cię na nogi w niecałą godzinę. Kiedy jeszcze warto skorzystać z kroplówki witaminowej?
fot. materiały prasowe
01.03.2021

Jeszcze do niedawna kroplówki witaminowe były zabiegiem zarezerwowanym jedynie dla najbogatszych. Wynikało to z wysokiej ceny tej usługi, a także jej niskiej dostępności. Od kilku lat obserwujemy jednak wzrost zainteresowania kroplówkami witaminowymi, które obecnie można wykonać w każdym większym mieście. Dlaczego są one tak popularne? Kiedy warto wykorzystać ich dobroczynne działanie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście!

Czy kroplówki dożylne są lepsze od doustnych suplementów?

Jest to jedno z pierwszych pytań zadawanych przez osoby zapoznające się z tematem kroplówek witaminowych. Duża część społeczeństwa, w przypadku gorszego samopoczucia, intuicyjnie sięga po suplementy diety, które obiecują szereg dobroczynnych działań. Niestety, zazwyczaj kończy się jedynie na obietnicach.

Suplementy witaminowe bardzo często zawierają substancje odżywcze w formie związków, które relatywnie źle wchłaniają się w naszym przewodzie pokarmowym. Sytuacji nie poprawia fakt, że preparaty te łączą w sobie wiele minerałów, które wzajemnie zmniejszają swoją biodostępność. Jaki jest tego efekt? Suplementacja doustna może poprawić nasze samopoczucie, jednak zazwyczaj musi upłynąć kilka bądź kilkanaście tygodni. Co jednak w sytuacji, gdy zależy nam na szybkim odzyskaniu siły i energii do działania?

Warto wtedy sięgnąć po kroplówki witaminowe. Ich działanie jest niemal natychmiastowe, ponieważ substancje odżywcze podawane są bezpośrednio do krwioobiegu. W niecałą godzinę docierają one do wszystkich tkanek organizmu, uzupełniając niedobory i przyspieszając regenerację.

Fot. materiały prasowe

Kroplówki z witaminami są uniwersalnym rozwiązaniem

Skład kroplówek odżywczych może być dowolnie modyfikowany. Można dzięki temu stworzyć spersonalizowany zestaw witamin i minerałów, który zaspokoi indywidualne potrzeby pacjenta. Cecha ta pozwala także na wykorzystanie kroplówek w wielu sytuacjach. Szczególnie warto po nie sięgnąć w przypadku:

  • utrzymywanie źle zbilansowanej, niedoborowej diety;
  • prowadzenia intensywnego, wyczerpującego trybu życia;
  • czynnego uprawiania sportu;
  • intensywnych wymiotów lub biegunek w przebiegu zatrucia pokarmowego;
  • uczucia przewlekłego zmęczenia;
  • nadużywania alkoholu;
  • chęci poprawy odporności.

Jak skorzystać z kroplówek witaminowych?

Jeśli mieszkasz w większym mieście, znalezienie firmy wykonującej kroplówki witaminowe z pewnością nie nastręczy Ci większych problemów. W większości przypadków konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty w specjalistycznym gabinecie. Innowację w tym temacie wprowadziła warszawska firma KacDoktor, która specjalizuje się w odtruciach alkoholowych, implantacjach wszywek i kroplówkach witaminowych. Pracownicy tej firmy dojeżdżają bezpośrednio do domu pacjenta, dzięki czemu nie musi on tracić czasu na wyprawę przez miasto.

W firmie KacDoktor wykonaniem wlewów dożylnych zajmują się jedynie lekarze lub ratownicy medyczni. Są to osoby z wykształceniem medycznym i wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu cały zabieg przeprowadzany jest z dbałością o wszystkie zasady higieny i bezpieczeństwa. Specjalista dobiera również odpowiedni zestaw preparatów witaminowych, a później czuwa nad całym przebiegiem zabiegu. Chcesz poprawić swoje samopoczucie, jednak nie masz czasu w godzinach roboczych? Żaden problem! Specjaliści z firmy KacDoktor wykonują kroplówki witaminowe całodobowo, w każdy dzień tygodnia.

Nie musisz już czekać tygodniami na efekty doustnej suplementacji. Dzięki spersonalizowanym kroplówkom witaminowym poczujesz się lepiej w niecałą godzinę!

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 01.03.2021 14:57
Kobiety, chapnijcie dzidę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2021 14:04
A nie lepiej po prostu nie pić?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie