Przeszli na weganizm i zauważyli coś bardzo zaskakującego. Chodzi o ich życie intymne

Tego nikt się nie spodziewał.
Przeszli na weganizm i zauważyli coś bardzo zaskakującego. Chodzi o ich życie intymne
Fot. iStock
11.01.2020

Weganizm z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Coraz więcej osób eliminuje mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego z codziennej diety, podążając za filozofią wegańską. Bardzo chwalą sobie taką decyzję i przekonują, że nigdy nie czuli się lepiej - twierdzą, że mają więcej energii, lepsze samopoczucie, rzadziej chorują, a nawet że wreszcie udało im się uzyskać idealną wagę. 

Zobacz również: Przekonuje, że nie potrzebuje jedzenia i żyje powietrzem - dosłownie. Poznajcie „breathariankę” Audrę Bear

Teraz okazuje się, że dieta wegańska może mieć jeszcze inne wymierne korzyści, które w przypadku mężczyzn przekładają się na... życie intymne. Podobno weganie mogą pochwalić się większymi i trwającymi dłużej erekcjami, co czyni ich lepszymi i bardziej wytrwałymi kochankami. Takich rewelacji dowiadujemy się z filmu dokumentalnego “The Game Changers”, dostępnego na platformie streamingowej Netflix.   

Zanim jednak każesz swojemu partnerowi raz na zawsze pożegnać się z burgerami, warto wziąć pod uwagę parę faktów. Po pierwsze, dokument Netflixa ukazuje przypadki zaledwie trzech mężczyzn. Niestety brakuje szerszych badań na ten temat, aby jednoznacznie stwierdzić, czy weganizm rzeczywiście wzmacnia erekcję.

Fot. iStock

Ale okazuje się, że coś zdecydowanie jest na rzeczy, co potwierdzają eksperci, tacy jak dr Diana Gall: 

Dieta roślinna faktycznie może pomóc na problemy z erekcją. Cukrzyca, choroby serca oraz otyłość, czyli choroby związane ze złą dietą, wiążą się także z zaburzeniami erekcji. Jeśli mężczyzna wzbogaci swoją dietę o produkty pochodzenia roślinnego i ograniczy ilość spożywanych tłuszczów zwierzęcych, powinien zauważyć poprawę funkcji seksualnych. Przykładowo otyłość jest powiązana z dietą mięsną oraz wiąże się bezpośrednio z problemami z erekcją. Nadwaga może spowodować spadek testosteronu, uszkodzić naczynia krwionośne, spowodować wzrost cholesterolu oraz ciśnienia krwi, a wszystkie one wiążą się z zaburzeniami erekcji.  

Wprawdzie ekspertka nie jest zdania, że dieta wegańska to magiczne remedium na problemy związane z erekcją, ale zdecydowanie radzi poprawę sposobu odżywiania się wszystkim mężczyznom, którzy zmagają się z takimi dolegliwościami. 

Dieta oparta na warzywach może poprawić funkcje seksualne poprzez poprawę równowagi hormonalnej, a także przepływu krwi, co jest bardzo istotne jeśli chodzi o doświadczanie podniecenia seksualnego.  

Przekonują was takie argumenty? 

Zobacz również: Mężczyźni robią ze swoim przyrodzeniem coś bardzo dziwnego (i niebezpiecznego!), żeby dłużej wytrzymać w łóżku

Polecane wideo

Na jej widok ludzie zostają weganami. Pokazała, co zrobiła z nią dieta roślinna
Na jej widok ludzie zostają weganami. Pokazała, co zrobiła z nią dieta roślinna - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie