Mężczyźni robią ze swoim przyrodzeniem coś bardzo dziwnego (i niebezpiecznego!), żeby dłużej wytrzymać w łóżku

Panowie, nie próbujcie tego w domu!
Mężczyźni robią ze swoim przyrodzeniem coś bardzo dziwnego (i niebezpiecznego!), żeby dłużej wytrzymać w łóżku
Fot. iStock
14.09.2019

Jednymi z najpowszechniejszych męskich kompleksów, jeśli chodzi o życie erotyczne, są wielkość przyrodzenia oraz długość stosunku. Wielu mężczyzn nie jest w stanie poradzić sobie z przedwczesną ejakulacją i stresuje ich to, że w związku z tym nie są w stanie zadowolić partnerki. Aby zwalczyć ten problem, wypróbowują wiele różnych specyfików, nawet te najdziwniejsze. 

Zobacz również: „Seks z moim facetem trwa pół minuty”

Chyba nie słyszeliśmy o bardziej absurdalnym sposobie na opóźnienie męskiego orgazmu, niż ten, który w ostatnich tygodniach testuje na sobie rzesza mężczyzn. Ta metoda polega na... posmarowaniu penisa pastą do zębów. O tej sztuczce można dowiedzieć się m.in. z filmików na YouTubie oraz z wpisów na forum Reddit.com, a za wszystkim stoi niejaki Jose Barber. To właśnie on twierdzi, że posmarowanie przyrodzenia pastą do zębów “pokona przedwczesny wytrysk oraz zaburzenia erekcji”. Mężczyzna przekonuje, że dzięki temu trikowi każdy facet będzie w stanie “wytrzymać w łóżku o 30 minut dłużej” 

Fot. iStock

Niestety mamy złą wiadomość dla wszystkich panów, którzy ulegli złudzeniu, że właśnie znaleźli złoty środek na swoje problemy z męskością - zdaniem ekspertów taka metoda jest absolutnie nieskuteczna, a nawet więcej - może mieć bardzo negatywne skutki, takie jak podrażnienia i oparzenia. Nie tylko dla samego mężczyzny, ale także dla jego partnerki. 

Olejki miętowe i inne chemikalia zawarte w paście do zębów, w tym środki wybielające, mogą być bardzo drażniące dla wrażliwej skóry. Nakładanie pasty na genitalia to ryzyko oparzeń, a także pęcherzów i blizn 

- mówił w rozmowie z mediami dr James O’Loan. Takie same dolegliwości mogą wystąpić u partnerki seksualnej mężczyzny, który skusi się na to “cudowne” remedium.  

I chociaż wielu mężczyzn może uznać, że leczenie problemów z erekcją i przedwczesną ejakulacją na własną rękę to oszczędzenie sobie poczucia zażenowania związanego z wizytą u lekarza, naszym zdaniem o wiele bardziej krępujące jest zgłoszenie się na ostry dyżur z poparzeniami genitaliów wywołanymi przez pastę do zębów. 

Zobacz również: Kobiety naprawdę wkładają to sobie w miejsca intymne, żeby się ochłodzić. Lekarze w szoku

Polecane wideo

Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności?
Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności? - zdjęcie 1

Komentarze (5)

Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 2) 19.09.2019 13:24
Najlepiej to trzymaj zdjęcie tesciowej pod poduszką, jak już ma dojść to wyciągasz zdjęcie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2019 09:08
No to ładnie zdesperowani. Tak swoją drogą, co robią wasi mężczyźni żeby dluzej wytrzymać? Bo u nas to trwa 2,3 min i po sprawie....:(
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie