Przyjemne sporty wodne, które palą MNÓSTWO KALORII

Aktywny wypoczynek na wodzie to połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Przyjemne sporty wodne, które palą MNÓSTWO KALORII
fot. unsplash
29.04.2019

Długi weekend coraz bliżej, a przed nami letnie szaleństwa. Jeżeli jesteście miłośnikami aktywnego spędzania wolnego czasu, mamy dla was świetną wiadomość! Dobra zabawa przy jednoczesnym spalaniu kalorii brzmi dobrze, prawda? Jak się okazuje, jest to również wykonalne! Zobacz, sporty wodne, które palą najwięcej kalorii!

Zobacz też: 5 pomysłów na aktywną majówkę

Sporty wodne, które palą kalorie

Rower wodny

fot. unsplash

To świetna zabawa dla całych rodzin. Podczas godzinnego pedałowania możesz spalić ok. 300 kalorii. Taki rodzaj treningu, to czysta przyjemność. Zgadzacie się ze mną?

Kajakifot. unsplash

Spływy kajakowe to niezwykle popularne formy aktywności na wodzie. W ciągu godziny wiosłowania możesz spalić ok. 350 kalorii. Biorąc pod uwagę, że spływy kajakowe zazwyczaj trwają kilka godzin, zbiera nam się całkiem ładna suma spalonych kalorii.

Wodny aerobik

fot. unsplash

Aerobik to świetny sposób na spalanie kalorii oraz aktywowanie wszystkich mięśni w tym samym czasie. Taki trening w wodzie przynosi jeszcze lepsze rezultaty poprzez opór wody. W ciągu godziny spalasz, więc prawie 300 kalorii. Przyjemnie z pożytecznym!

Pływanie

fot. unsplash

Niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko zdrowotnych. Oprócz tego, pięknie kształtuje naszą sylwetkę, pomaga w pozbyciu się zbędnych kilogramów, poprawia kondycję i wytrzymałość. Pływanie w umiarkowanym tempie pozwala na spalenie 400 kalorii w ciągu godziny, a intensywny godzinny trening to aż 600 kalorii.

Snorkeling

fot. unsplash

To się dopiero nazywa spalanie kalorii! Podziwianie rafy koralowej, pływanie z rybami, a do tego spalanie prawie 400 kalorii w ciągu godziny... Czy może być coś bardziej przyjemnego? 

Zobacz też: Co zabrać na wakacje w ciepłych krajach?

Większość kobiet wstydziłoby się pokazać takie pośladki. Ona uczyniła z nich swój atut
Większość kobiet wstydziłoby się pokazać takie pośladki. Ona uczyniła z nich swój atut - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.04.2019 13:31
jak chodziłam na basen dwa razy w tygodniu to miałam idealne ciało
odpowiedz

Polecane dla Ciebie