Pokrzywa indyjska i papryka roczna. Odchudzanie zgodne z naturą

Pokrzywa indyjska i papryka roczna efektywnie wspomagają proces odchudzania. Osobno działają doskonale, w jednym preparacie jeszcze lepiej – zwłaszcza, gdy są wspierane przez kompozycję dodatkowych składników aktywnych.
Pokrzywa indyjska i papryka roczna. Odchudzanie zgodne z naturą
21.10.2017

Pokrzywa indyjska jest znana jako źródło cennej forskoliny, która wspomaga proces odchudzania. Papryka roczna nie cieszy się jeszcze tak dużym zainteresowaniem jako środek wspierający utratę masy ciała i zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej

Pokrzywa indyjska jest cennym źródłem forskoliny – substancji, która zwiększa intensywność rozkładu tłuszczu w adipocytach tworzących tkankę tłuszczową. Proces ten nosi nazwę lipolizy, a od jego efektywności zależy w dużej mierze tempo odchudzania. Wspomagające właściwości forskoliny w zakresie odchudzania zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Najwięcej forskoliny znajduje się w korzeniach pokrzywy indyjskiej.

Ekstrakt z papryki rocznej

Bardzo dużo mówi się w ostatnich latach o kapsaicynie, ale rzadko kiedy wspomina się o jej źródle. Kapsaicynę często pozyskuje się z papryki rocznej (inaczej: pieprzowca rocznego, pieprzu chilijskiego). Roślina wywodzi się z tropikalnych terenów Ameryki, ale w Polsce również jest uprawiana, głównie jako warzywo, a nie surowiec do pozyskiwania kapsaicyny. Kapsaicyna będąca głównym składnikiem aktywnym ekstraktu z papryki rocznej wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała oraz zwiększa wydzielanie soków trawiennych. Dodatkowo, regularna suplementacja ekstraktu z papryki rocznej prowadzi do zablokowania powstawania nowych komórek tłuszczowych i przyspieszenia tempa metabolizmu. Kapsaicyna podobnie jak forskolina skutecznie wspiera proces odchudzania – dla uzyskania optymalnych rezultatów lepiej stosować je jednocześnie.

Źródła występowania i sposoby suplementacji

Żeby dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę forskoliny i kapsaicyny należy korzystać z dostępnych na rynku farmaceutycznym ekstraktów z wymienionych wyżej roślin. W praktyce dostarczenie właściwej dawki aktywnych substancji poprzez spożywanie naparu z pokrzywy indyjskiej oraz zjadanie dużych ilości papryki jest niemożliwe.

ShapeUp pomoże Ci schudnąć

Preparat ShapeUp posiada recepturę opartą nie tylko na cenionych ekstraktach z papryki rocznej i pokrzywy indyjskiej. W skład tego środka wchodzą również inne substancje aktywne naturalnego pochodzenia. Ich zawartość w jednej dawce odpowiadającej 2 kapsułkom została podana niżej. Kompozycja naturalnych składników obejmuje:

  • ekstrakt z papryki rocznej (20 mg)

  • ekstrakt z pokrzywy indyjskiej (50 mg)

  • l – tyrozyna (400 mg) urzymująca prawidłowe tempo metabolizmu

  • winian l – karnityny (250 mg) wspierający redukcję tkanki tłuszczowej

  • ekstrakt z nasion guarany (100 mg) zwiększający spalanie tkanki tłuszczowej

  • ekstrakt z owoców Garcinia cambogia (100 mg) przyspieszający odchudzanie kwasem HCA

  • kofeinę bezwodną (78 mg) działającą wyszczuplająco

  • ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (50 mg) zwiększający tempo metabolizmu za pomocą synefryny

  • witaminę B6 (1,40 mg) podnoszącą poziom energii i uczestniczącą w przemianach białek i tłuszczów

  • chrom (40,00 μg) zmniejszający łaknienie na słodycze

Głównym efektem systematycznego zażywania ShapeUp jest przyspieszenie odchudzania poprzez zwiększenie termogenezy organizmu, podniesienie poziomu energii potrzebnej podczas ćwiczeń, a także efektywne oczyszczanie ciała z toksyn. Zażywanie preparatu Shape Up pomaga uniknąć efektu jo – jo – aktywne składniki zawarte w tym suplemencie diety przywracają tempo metabolizmu na właściwy, wysoki poziom, a do tego zmniejszają apetyt.

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji, z uwagi na wysoką zawartość kofeiny.

Suplement diety ShapeUp firmy Grinday dostępny jest na stronie producenta pod adresem https://www.grinday.com/pl/sklep/10-shape-up-thermogenic.html

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie