Poznaj sekrety instagramowych gwiazd fitnessu na idealną sylwetkę

Zastanawiacie się, jaki jest magiczny sekret na idealną sylwetkę? Koniecznie sprawdźcie kilka najlepszych sposobów znanych, polskich blogerek fit!
Poznaj sekrety instagramowych gwiazd fitnessu na idealną sylwetkę
idealna sylwetka z gwiazdami
14.09.2016

 

Polskie blogerki fit na wszelkie sposoby próbują zaistnieć w wielkim, internetowym świecie. Uchodzą za autorytety do spraw promowania zdrowego stylu życia, a nawet czasami również za ikony mody, tak jak w przypadku sióstr Bukowskich. Jakiś czas temu na Istagramie, blogerki zaczęły też promować różnego rodzaju produkty, które wykorzystują do swojej codziennej diety. Zwłaszcza, zdrowe produkty, które mogą szybko i bezproblemowo wypróbować np. dzięki zamówieniu ich przez internet, tak zwane zielone boxy zdrowia. Oceniają je, recenzują i przede wszystkim pokazują, co warto jeść aby zachować zdrową sylwetkę na lata.

Szczególnym zainteresowaniem wśród internautek stały się zielone boxy, pełne przeróżnych zdrowych przekąsek oraz suplementów diety. Gwiazdy zakochały się w nich od pierwszego otworzenia, stad też wielkie zainteresowanie wśród ich obserwującyh. W zatrważającym tempie na Instagramie zaczęły pojawiać się zdjęcia i filmiki z procesu odpakowywania zielonych boxów i recenzje ich zawartości. Fitlovebox, bo o nich mówimy rozkochały w sobie takie gwiazdy fitness jak Natalia Gacka Dessler, czy Adrianna Palka. Dziewczyny chętnie dzieliły się swoimi przemyśleniami na temat zawartości zielonych pudełek i zachęcały do wypróbowania ich. Szczególnie do gustu przypadły im małe opakowania ich ulubionych produktów spożywczych i nowe, zupełnie im nieznane. Dzięki tym produktom ich dieta stała się o wiele bardziej bogatsza w zdrowe i ekologiczne składniki, a ich sylwetka mniejsza i kilka  zdrowych centrymetrów.  

Wypróbuj i zakochaj się w zielonych boxach, tak samo jak zrobiły to gwiazdy polskiej blogosfery fit! 

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo