KONKURS: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj produkty ALWAYS!

Mamy do rozdania 4 świetne zestawy. Być może jeden z nich trafi właśnie do Ciebie!
KONKURS: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj produkty ALWAYS!
28.06.2014

Dobry, relaksujący sen to niezwykle istotny czynnik fizycznego, psychicznego i emocjonalnego rozwoju każdego człowieka. Codziennie, aby dobrze zacząć poranek, musi obudzić się wyspany i zrelaksowany. Kobietom biologicznie trudniej jest zasnąć i utrzymać głęboki sen niż mężczyznom. Szczególnie podczas menstruacji, kiedy zmiany hormonalne powodują senność w ciągu dnia, zaś niepokój w nocy.

Bóle miesiączkowe sprawiają dodatkowy dyskomfort, tak jak obawa przed przeciekaniem, przez co zwykle kobiety narażone są na niespokojny, przerywany sen i na zmęczenie następnego dnia. Dlatego marka Always, w trosce o jakość snu kobiet, stworzyła specjalne podpaski z szerszą o 60% tylnią częścią, która zapewnia odpowiednią ochronę w czasie spania.

Jeśli masz ochotę wypróbować rewolucyjne produkty z tej linii, odpowiedz na jedno proste pytanie:

Jaki jest Twój sposób na dobry sen podczas miesiączki?

Swoją odpowiedź uzasadnij w 3 zdaniach i wyślij ją na adres: redakcja(at)papilot.pl, w tytule wiadomości wpisując: KONKURS ALWAYS. Na zgłoszenia czekamy do 30.06.2014 roku do godziny 23:59. Najciekawsze odpowiedzi wybierze redakcja.

Do wygrania 4 zestawy, składające się z:

1.    Stolika śniadaniowego

2.    2 podwójnych opakowań Always Ultra Extra Night

3.    1 opakowania wkładek Always Platinium

Listę laureatów opublikujemy 1 lipca.

Powodzenia!

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
inekk (Ocena: 5) 28.06.2014 22:57
3/4 kobiet w czasie mięsiączki ma problemy ze zdrowym, spokojnym i nieprzerwanym snem, dlatego moim sprawdzonym sposobem jest używanie w czasie snu tylko i wyłącznie podpasek na noc,które zakładam bardziej w kierunku tyłu, dzięki czemu przyjmując w czasie snu różne pozycje, mam pewność że nie zabrudzę sobie bielizny (mam obfite krwawienia, a tampony w tym przypadku mogą powodować cofanie się krwi wraz ze złuszczonymi fragmentami złuszczonej śluzówki macicy, co w skrajnych przypadkach jest przyczyną endometriozy). Poza tym zwłaszcza w czasie najgorszego pierwszego dnia , przed zaśnięciem używam ukochanego, gorącego i futrzanego termoforu, który podłożony pod plecy zmniejsza napięcia w podbrzuszu, poprawiając krążenie, no i oczywiście koniecznie dobra książka oraz herbatka ze świeżo zebranego rumianku!, która działa cudnie uspokajająco i rozkurczowo.
odpowiedz
Inga (Ocena: 5) 28.06.2014 18:44
Mój sposób na dobry sen podczas miesiączki to przede wszystkim dobra ochrona przed przeciekaniem, którą zagwarantują mi podpaski na noc od Always. Następnie ciepły kompres na brzuch, który to z kolei będzie łagodził skurczę. Obok łóżka zaparzona melisa na uspokojenie i więcej, aby przespać noc mi nie potrzeba! :)
odpowiedz
rj27 (Ocena: 5) 28.06.2014 17:05
Mój niezawodny sposób na dobry sen podczas miesiączki: 1. Telefon do ukochanej mamusi, aby usłyszeć kojący głos. 2. Odprężająca muzyka i delikatny masaż pleców olejkiem lawendowym. 3. Ekstra chłonne środki higieniczne Always.
zobacz odpowiedzi (1)
Natalia Wiśniewska (Ocena: 5) 28.06.2014 12:36
Cisza, spokój i dobre kakao :) I nie przejmować się że coś ci przecieknie . Nic ci nie przecieknie bo masz super wchłonne podpaski
zobacz odpowiedzi (3)
doris365 (Ocena: 5) 27.06.2014 16:16
dobra muzyka,lekka kolacja- co najmniej godzine przed snem, natomiast przed samym snem ciepły prysznic, dodatkowe spodenki do spania poza figami i podpaską always, pod przescieradlem podkładam kocyk który uchroni łózko przed ewentualnymi "brudnymi" niespodziankami, aha i ciepłe mleczko które jest zalecane na dobry sen oraz przewietrzenie pokoju. wtedy mam głowę spokojną:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie