Znaci seksoholicy: Lista gwiazd uzależnionych od uprawiania seksu!

08 Czerwca 2016

„Nie panuję nad swoim popędem” – przyznał szczerze w jednym z wywiadów David Duchovny. Z podobnymi „problemami” boryka się wiele gwiazd show-biznesu.

Gwiazdy uzależnione od seksu

Sformułowanie „problem” jest trochę na wyrost, bo nie wszystkie gwiazdy uznają nadpobudliwość seksualną za powód do zmartwień. Na przykład nasza supermodelka Anja Rubik pochwaliła się kiedyś: „Jestem uzależniona od kawy, internetu i... seksu!”, a w telewizyjnym programie „Kobiecym okiem” dodała: „Seks jest bardzo ważny. To jest kwestia zdrowia. Nieuprawianie seksu jest niezdrowe. To dla skóry dobre”.

Gwiazda radzi także Polkom, by próbowały wzmacniać pewność siebie… rozbieranymi sesjami zdjęciowymi. „Chciałabym, żeby podejście do nagości i erotyki było u nas bardziej naturalne. Moim zdaniem pruderia – i u mężczyzn, i u kobiet – tylko stwarza niepotrzebne problemy” – przekonuje Anja Rubik.

Czy Johnny Depp jest damskim bokserem?

Mniej entuzjastycznie do uzależnienia od seksu podchodzi Beata Pawlikowska. Podróżniczka, autorka książek i programów telewizyjnych wyznała w rozmowie z „Galą”: „Twoja podświadomość szuka sposobu, żeby zapewnić ci brakujące emocje, czyli poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. W przypadku uzależnienia od seksu chcesz je uzyskać za pomocą kontaktu fizycznego. Mylisz seks z miłością. Myślisz, że jeśli ktoś uprawia z tobą seks, to znaczy, że cię kocha. Spotykałam się wtedy z chłopakami tylko po to, żeby pójść z nimi do łóżka. I nigdy nie miałam dosyć. I nigdy też nie byłam z nimi szczęśliwa. Miałam raczej poczucie pustki, więc znowu szukałam czegoś, żeby ją zapełnić”.

Pawlikowska szczerze opowiedziała także o gwałcie, którego padła ofiarą podczas pobytu w Londynie. „To był tylko bolesny przykład na to, że w poszukiwaniu czyjejś akceptacji i ciepła, jestem gotowa jak ćma polecieć prosto w ogień. Poszłam do mieszkania obcego faceta, bo chciałam dostać potwierdzenie tego, że jestem wartościową osobą” – wyznała.

„Jestem nimfomanką i dobrze mi z tym”

„Kochamy się z mężem pięć razy dziennie. To wszystko dlatego, że jestem nimfomanką, ale dobrze mi z tym” – zdradza w gazecie „Daily Star” Mel B. Była członkini zespołu Spice Girls lubi także zabawiać się z kobietami, przynajmniej tak twierdzi brytyjska celebrytka Luann Lee, która w jednym z tabloidów opisała intymne zbliżenie z piosenkarką w… hotelowej toalecie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-19 21:00:57

re: Znaci seksoholicy: Lista gwiazd uzależnionych od uprawiania seksu!

Sądy muszą prawidłowo reagować na łamanie prawa przez komorników, bo po co komu taki sąd, który wszyscy Polacy opłacają ze swoich danin, a on nie reaguje odpowiednio na łamanie prawa przez komornika.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-06-08 17:16:44

re: Znaci seksoholicy: Lista gwiazd uzależnionych od uprawiania seksu!

Ktoś chyba nie odrobił pracy domowej, bo pomylił MEL B z MEL C xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-08 17:20:35

A nie, jednak mój błąd :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-08 13:19:24

re: Znaci seksoholicy: Lista gwiazd uzależnionych od uprawiania seksu!

A ja nie przepadam za seksem bo nie mam z niego satysfakcji i mój mąż się na mnie denerwuje bo on chciałby to robić często i jest zawiedziony ze ja nie mam takiej ochoty jak ja ...nie wiem co robić ale prawie nic nie czuję w łóżku .dodam ,że Nie mam wielkiego doświadczenia w tych sprawach...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1