Zdjęcia gwiazd i modelek z plaży! Jak wyglądają Alessandra, Gisele i Joan Smalls?

27 Czerwca 2015

Sprawdźcie, jak topmodelki wyglądają na wakacjach!

Joan Smalls

Modelki uwielbiają chwalić się na Instagramie swoimi zdjęciami i życiem, jakie prowadzą. To jednak bezpośrednio przekłada się na ich popularność oraz kontrakty. Nic dziwnego, że nawet na portalu models.com powstała lista najbardziej medialnych dziewczyn w branży! Otwiera ją oczywiście Kendall Jenner, która w sieci jest absolutnie bezkonkurencyjna; sumaryczna ilość jej fanów wynosi bagatela 47,5 miliona!

Poza zdjęciami z pokazów, w których wzięły udział, modelki chwalą się chętnie nowymi, modnymi nabytkami, do których bardzo często mają dostęp jako pierwsze.  Od topowych dziewczyn pracujących przy pokazach dowiadujemy się, co będzie modne jeszcze zanim kolekcja trafi do sklepu i to właśnie z tego powodu tak chętnie śledzimy ich konta na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie.

Dzisiaj sprawdzamy, jak modelki spędzają wolny czas. Najchętniej wypoczywają oczywiście nad krystalicznie czystą wodą oceanu na piaszczystych plażach! Alessandra Ambrosio zachwyca przepiękną sylwetką (aż trudno uwierzyć, że jest mamą!), a Joan Smalls chwali się ultrastylowym strojem kąpielowym, którego naprawdę jej zazdrościmy! Gisele Bundchen nawet na wakacjach ćwiczy jogę, o czym możemy dowiedzieć się przeglądając jej profil w mediach społecznościowych.

Sprawdźcie, jak topmodelki wyglądają na wakacjach!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz