Internet śmieje się z wizyty Deynn i jej chłopaka u Wojewódzkiego (Mamy najlepsze cytaty!)

06 Września 2017

Król TVN wiedział, kogo zaprosić do pierwszego odcinka, by o programie było następnego dnia głośno.

deynn i majewski

Kuba Wojewódzki miał nosa. Wiedział, że kolejny sezon swojego programu musi rozpocząć tak, aby następnego dnia o odcinku mówili wszyscy. Kto mógł mu zagwarantować taki rozgłos? Oczywiście para, o której w ostatnich tygodniach było wyjątkowo głośno: Marita Surma i jej narzeczony, Daniel Majewski.

Influencerzy, którzy w Internecie są znani z zamiłowania do dwóch rzeczy, czyli siłowni i przekleństw, nie zawiedli króla TVN. Podczas wywiadu raczyli prowadzącego i widzów swoimi złotymi myślami, z których żartuje dzisiaj cały Internet.

Wojewódzki zagaił m.in. o książkę Deynn i Majewskiego – „Trening życia”.

- Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to kupujesz książkę. Jak nie chcesz zmieniać swojego życia, to nie kupujesz książki. Proste – wyjaśniła influencerka.

Kiedy Kuba zażartował, że Marita ma na jednej nodze więcej mięśni niż on na całym ciele, do dyskusji włączył się Daniel:

- No ale spójrz, ona tak nie wygląda na co dzień. Jest duża szkita? Wygląda jakoś niekobieco?

- Ale jaki jest sens w posiadaniu takiej wielkiej szkity? – drążył Wojewódzki. Deynn wyjaśniła w dość pokrętny sposób:

- Tak mi się podoba. Dwa lata temu miałam jeszcze większą szkitę, ale to była brzydka szkita . To wszystko: ćwiczenia, tatuaże, zachowanie, przekleństwa, to jest ucieczka od naszych kompleksów. Pokazujemy siebie. To jest po prostu... Yyy... – zacięła się.

Na szczęście z opresji wybawił ją narzeczony i dokończył: - Przekazanie niezwykłości w zwykłości. Oboje jesteśmy niezwykli w tym, że jesteśmy zwykli. Jak każdy. I to jest nasz fenomen, koniec.

Dalej rozmowa toczyła się na temat ulubionego przymiotnika Majewskiego, który brzmi.. „pedalski”. Marita i Daniel przyznali również prostolinijnie, że nie czują się mądrzy, a… inteligentni.

Kuba postanowił więc podjąć „inteligentny” temat rozmowy i zapytał Deynn, czy jej zdaniem obecny rząd łamie konstytucję. Z kłopotu wybawił ukochaną ponownie Daniel:

- Mamy zasadę, że nie wypowiadamy się na tematy polityczne. Ja zabroniłem Maricie czytać tę książkę o Macierewiczu. Ja przeczytałem od razu pierwsze pięćdziesiąt stron i odłożyłem ją, bo uznałem, że potrzeba czasu na zrozumienie tego wszystkiego na etapie, na którym teraz jesteśmy. Maricie kompletnie zabroniłem się za to brać, bo przeczytanie tej książki to jedno, a zrozumienie to drugie.

Oglądałyście program? Jakie macie przemyślenia na jego temat?

Polecamy także: Majewski i DEYNN biorą ślub już dzisiaj?!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (20)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Klops
(Ocena: 5)
2017-09-21 21:16:18

Wiecie o co chodzi? Wojewódzki tak naprawdę nie prowadzi swojego show, robią to za niego osoby które tam zaprasza. A jeśli te osoby nie potrafią wyrzucić z siebie choć jednego dłuższego zdania, które trzymałoby się kupy i rozwinęłoby inne tematy - no to tak właśnie to wychodzi... Wojewódzki lekko dokuczał Majewskiemu a ten zamiast również mu odpowiadać żartobliwie, odpowiadał ciągle "broniąc się" bo Majewskiego i jego dziewczyny Maritki przecież nie można obrazić :))) Więcej dystansu do siebie, wymiany żartami i naprawdę wyszłoby to całkiem inaczej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-07 21:46:37

O boze ja na jej miejscu zapadła bym się pod ziemię

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-07 21:44:12

Brzydka, tępa można się chwilę ponabijac ale po dłuższej chwili wkurwia. Napiszcie w końcu o kimś wartym uwagi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-07 15:32:15

Wszyscy wiedzą, że Kuba zrobił to dla rozgłosu, a oni podniecają się tym, że są znani i w ogóle, że sam Wojewódzki ich zaprosił. Wszyscy robią z nich będę, a gimbusy (ich wierni fani) ich brania, bo są ślepi. Ta dwójka jest to prostu poj***na i tytle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-07 11:27:28

czytam około 60 książek w roku, ale z tej wypowiedzi nie zrozumiałam nic. On zaprosił ich dla beki, innego wytłumaczenia nie ma

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-07 09:43:58

CO ja wlasnie przeczytalam...O.O Nie za bardzo zrozumialam co chcieli przez to powiedziec, ale ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 21:34:06

Nie zrozumiałam nic z tego co powiedzieli. Nie wiem czy to świadczy o mnie, czy o nich. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ANo
(Ocena: 4)
2017-09-06 17:20:03

Przynajmniej tu nie mogą nikogo zablokować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 17:19:13

Dwoje tumanow... Oni sa tak prymitywni, ze dziwi mnie fakt, ze maja jakichkolwiek fanow. Na twarzach maja tez wypisane pochodzenie i inteligencje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 15:25:11

Przebija się, swoja glupota i brakiem edukacji, a ludzi bawi jak inni osmieszaja się, publicznie. Ludzka glupota nie ma granic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz