WPADKA DNIA: Kolejny rozwód w Hollywood

26 Marca 2014

Gwyneth Paltrow rozwodzi się z mężem. Para ma dwoje dzieci.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin

Ta informacja zszokowała wszystkich – Gwyneth Paltrow rozstaje się z mężem po 10 latach związku. Para ma dwoje dzieci: córkę Apple i syna Mosesa. Wiadomość o rozstaniu jest tym bardziej zaskakująca, że do tej pory aktorka i lider zespołu Coldplay uchodzili za wyjątkowo zgodną i szczęśliwą parę.

- Jest nam niezmiernie smutno, ponieważ podjęliśmy decyzję o separacji. W ostatnim czasie pracowaliśmy nad naszym związkiem, aby go uratować, ale mimo to doszliśmy do wniosku, że musimy się rozstać. Nadal bardzo się kochamy. Zawsze będziemy sobie bliscy. Jesteśmy rodzicami wspaniałych dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej prywatności – napisali Gwyneth i Chris w oficjalnym oświadczeniu.

To już kolejna para w Hollywood, która zdecydowała się na rozwód. Jak myślicie, dlaczego tak naprawdę aktorka i wokalista postanowili się rozstać?

Zobaczcie, jak wspólnie pozowali do zdjęć. Już wtedy nie układało się między nimi?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-26 19:40:55

re: WPADKA DNIA: Kolejny rozwód w Hollywood

jaka wpadka? ludzie no, podjęli taką decyzję i koniec. nie nazywajcie tego wpadką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Eh...
(Ocena: 5)
2014-03-26 15:31:41

re: WPADKA DNIA: Kolejny rozwód w Hollywood

....pamiętam jak 10 lat temu podkochiwałam się platonicznie w Chrisie... Gdy w telewizji emitowali ich ówczesny hit The scientist ja...zamierałam. W pierwszych sekundach klipu,wpatrywałam się z bardzo bliska w jego twarz. Podobało mi się w nim wszystko... Potem dowiedziałam się,że jest z Gwyneth i zaczęłam jej szczerze nienawidzić... Podobnie było z moją kolejną fascynacją Ryanem Adamsem-oh ten jego rockowy styl,zachowanie... On z kolei związał się wtedy z aktorką Parker Posey i także ją znienawidziłam... Potem ją rzucił i polubiłam ją... teraz jest mężem piosenkarki Mandy Moore i z kolei jej teraz nie lubię... Hmmm,czy teraz polubię Gwyneth?! Może prawidłowość zatoczy koło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Julka
(Ocena: 5)
2014-03-26 12:43:45

re: WPADKA DNIA: Kolejny rozwód w Hollywood

Trochę dziwnie to ich oświadczenie brzmi ,,nadal bardzo się kochamy'. Skoro są w separacji to chyba nie bardzo. Lepiej by brzmiało ,,nadal jesteśmy sobie bliscy,ale nie tak jak wcześniej'. Takie mydlenie ludziom oczu. Szkoda tylko dzieci;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-26 16:21:16

Czasem mimo że ludzie się kochają nie są w stanie zbudować szczęśliwego związku i wtedy najlepszym krokiem jest rozstanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-26 23:58:26

hajdi i sil tez tak mowi, ze sie kochali. a ona cos na boku robila naprawde z badygardem. wiec soreczki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1