Weronika Rosati… jest w ciąży!

21 Lipca 2017

Wśród polskich gwiazd prawdziwy baby boom.

Weronika Rosati

Najpierw głośno zrobiło się o ciąży Natalii Siwiec, potem na jaw wyszło, że pierwszego dziecka spodziewają się także Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Magdalena Lamparska. Drugiego potomka urodzi wkrótce także Maja Bohosiewicz. Okazuje się jednak, że na tym baby boom wśród polskich celebrytek się nie skończy. Dziecka spodziewa się bowiem także… Weronika Rosati!

Polecamy także: Syn czy córka? Marta Żmuda-Trzebiatowska zna już płeć swojego dziecka!

Gwiazda po kilku medialnych rozstaniach chyba trafiła wreszcie na idealnego partnera. Jest nim Robert Śmigielski, z którym spotyka się już od półtora roku. Co ciekawe, aktorka poznała go w czasie, gdy spotykała się jeszcze z Piotrem Adamczykiem. To właśnie Śmigielski leczył wówczas aktora po tym, jak oboje z Weroniką ucierpieli w wypadku samochodowym.

Związek gwiazdy z lekarzem od początku okazał się poważny. Kilka miesięcy temu plotkowano nawet, że para jest zaręczona i planuje ślub. Teraz okazuje się, że Rosati i Śmiegielski wkrótce przywitają na świecie swojego pierwszego potomka.

„Tak, informacje, które dziś ukazały się w mediach są prawdziwe. Weronika Rosati i Robert Śmigielski spodziewają się dziecka - potwierdza menedżerka gwiazdy, Gabriela Piekarniak, w rozmowie z Pudelkiem. Weronika czuje się dobrze, a oboje bardzo cieszą się z powiększenia rodziny. Dziękuję w imieniu Weroniki za zainteresowanie, ale ona wolałaby się nie wypowiadać na temat szczegółów, zostawiając je dla swoich bliskich”.

Serwis zauważa także, że dla aktorki rodzicielstwo będzie nowością, natomiast dla jej partnera nie. Lekarz ma już czwórkę dzieci. Jego doświadczenie przy kolejnym maluchu zapewne będzie na wagę złota.

Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 12:41:38

widziałam ją kiedyś na żywo. Jest śliczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1