Ulubiona poza Anny Lewandowskiej (Dzięki niej figura wygląda niesamowicie!)

20 Czerwca 2017

Trenerka dobrze wie, jak wyeksponować atuty swojej sylwetki!

Ania Lewandowska

Kiedy wydawało się, że to ciąża Anny Lewandowskiej będzie wywoływać największe zainteresowanie mediów i fanów, a po porodzie szał wokół sportsmenki nieco się uspokoi, tak naprawdę dopiero po narodzinach Klary rozpoczęło się w naszym kraju prawdziwe szaleństwo na punkcie Ani. Wszyscy komentują jej świetną figurę, zastanawiają się, czy karmi piersią lub czy w opiece nad dzieckiem pomaga jej tłum niań. Żona Roberta Lewandowskiego jest pod ciągłą obserwacją, a każde jej zdjęcie odbija się głośnym echem w gazetach i Internecie.

Dowodem na to są komentarze internautów, którzy zauważyli, że świeżo upieczona fit-mama uwielbia pozować do filmików i fotografii w sposób, który uwydatnia wszystkie zalety jej sylwetki i (o ile to w ogóle możliwe) jeszcze bardziej ją wysmukla.

Słynna poza Lewandowskiej polega na wysunięciu jednej nogi w bok – ewentualnie na zgięciu jej. Dzięki temu cała figura prezentuje się niezwykle apetycznie.

Zainspirujecie się?

Polecamy także: Julia Dybowska pokazuje swoje szczupłe nogi. SEKSOWNA?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 08:31:34

Ja na tą poze mówie "sikający pies" XD niech sobie pozuje jak chce, ale to trochę denerwujące jak ma ją na prawie każdym zdjęciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mała
(Ocena: 5)
2017-06-20 06:43:57

to jest raczej oszukiwanie swoich wielbicielek. na normalnych zdjęciach z meczu gdzie nie pozowała, widać było krótsze i nie do końca proste nogi. ja zresztą też mam krzywe i ta poza to tuszuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1