Te gwiazdy nie chcą się odchudzać! Duże jest piękne?

20 Kwietnia 2015

Niezależnie od rozmiaru, który noszą i tego, co na ich temat wypisuje kolorowa prasa i hejterzy, czują się świetnie w swojej skórze.

Adele

Świat show-biznesu bywa naprawdę okrutny. Tłumy paparazzi czekają na jedno małe potknięcie i gorszą stylizację, które wzbudzą sensację w mediach. Gwiazdy żyją przez to w nieustannym stresie i muszą naprawdę uważać na to, jak wyglądają. Niejedną z nich doprowadziło to na skraj załamania, na szczęście pośród wielu celebrytek znajdują się też te, które mają bardzo zdrowe podejście do swojego ciała.

Niezależnie od rozmiaru, który noszą i tego, co na ich temat wypisuje kolorowa prasa i hejterzy, czują się świetnie w swojej skórze, ponieważ mają pasję. Oto 8 gwiazd, które nie mają żadnych kompleksów, chociaż zdaniem niektórych `uprzejmych` internautów powinny je mieć.

Zobaczcie, jak radzą sobie z negatywnymi komentarzami na swój temat.

1. Adele

W odpowiedzi na krytykę dotyczącą jej wagi, Adele zawsze odpowiadała, że jest naprawdę szczęśliwa ze swoją tuszą, bo nigdy nie chciała wyglądać jak modelki z okładek magazynów. Dodała też, że reprezentuje większość kobiet i jest z tego naprawdę dumna.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anonimek
(Ocena: 5)
2015-04-24 19:52:26

re: Te gwiazdy nie chcą się odchudzać! Duże jest piękne?

Lovato gruba? chyba was porypało

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Klara
(Ocena: 5)
2015-04-20 22:38:20

re: Te gwiazdy nie chcą się odchudzać! Duże jest piękne?

Najważniejsze żeby lubić i akceptować siebie. Moim zdaniem większości osób po prostu się nie chce odchudzać. Chociaż nie zawsze osoby z nadwagą źle się odżywiają. Jestem dietetykiem, po szkole policealnej i przychodzą do mnie często osoby, które zmieniają dietę a i tak ciężko im się chudnie. Dużą rolę odgrywają jednak geny. Ale wiadomo, im większe chęci tym większy sukces.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-20 01:30:22

re: Te gwiazdy nie chcą się odchudzać! Duże jest piękne?

Kelly Clarkson to taki typ co z kilogramami brzydnie, niektóre dziewczyny wyglądają ładnie nawet jak przytyją a ona wygląda wręcz jak Fiona. Bardzo źle. Lady Gaga, Demi Lovato czy Khloe nie powinny być w jednym artykule z panią nr 3. One to normalne kobiety o normalnym ciele a ona to już chorobila otyłość. Co z tego ,że ma pracę marzeń i lata odrzutowce jak przy takim otłuszczniu umrze w wieku 45 lat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1