Tajemnice związków gwiazd

23 Listopada 2011

Odkrywamy tajemnice szczęśliwych związków gwiazd.

związki gwiazd

Zastanawiasz się, czy istnieje sekret na związek pełen ciepła, miłości i szczęścia? Naukowcy są pewni, że tak. Jedni twierdzą, że receptą jest dobre wykształcenie i późne małżeństwo. Inny eksperyment przeprowadził natomiast dr John Gottman. W swoich badaniach dowiódł, że gwarancją udanego życia we dwoje jest codzienne okazywanie sobie troski i opieki. Zdaniem dr. Johna Gottmana szczęśliwe pary to te, które pięć razy częściej okazują pozytywny stosunek do partnera niż negatywny. Dla związku ważne jest również docenianie pozytywnych cech partnera. Tę wiedzę najwyraźniej posiadły niektóre gwiazdy – żyjące w długoletnich, harmonijnych związkach. Okazuje się, że prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać nawet rozłąkę, bycie na językach czy intensywny tryb życia.

Heidi Klum i Seal

Tworzą jeden z najszczęśliwszych związków wśród celebrytów. Małżeństwem są od ponad sześciu lat i wciąż zachowują się jak wzorowa para. Jednak zanim się poznali, ich życie – przynajmniej to uczuciowe – nie było usłane różami. Schodzili się i rozstawali ze swoimi wcześniejszymi partnerami, a kiedy się poznali, Heidi była w ciąży. Dziś tworzą zgrany, dopasowany duet. Jaką mają receptę na sukces w miłości? Jak często wyznają w wywiadach, wciąż pielęgnują swój związek. Chodzą na randki i świetnie czują się w swoim towarzystwie, więc nie ma mowy o rutynie. Poza tym dbają o ciepło domowego ogniska, celebrują chwile spędzane z dziećmi. I przede wszystkim, bardzo się kochają. Dlatego co roku odnawiają przysięgę małżeńską w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Uczuć nigdy dosyć!

Celine Dion i Rene Angelil

Dzieli ich aż 26 lat, a mimo to od ponad 20 lat są szczęśliwą parą (w tym małżeństwem od 17 lat). Zresztą, wydaje się, że Celine i Rene byli na siebie skazani. Angelil został opiekunem artystycznym przyszłej gwiazdy, kiedy ta miała zaledwie 13 lat! Po dziesięciu latach związali się ze sobą. Ich małżeństwo miewało trudne momenty – Rene Angelil niedługo po ślubie zachorował na raka gardła, oskarżono go również o molestowanie seksualne. Przez wiele lat nie udawało im się również powiększyć rodziny. Dopiero po rewolucyjnych kuracjach i zastrzykach hormonalnych Celine udało się zajść w ciążę. Jednak po sześciu latach piosenkarka znowu nie mogła zajść w ciążę. Dopiero pod koniec października ubiegłego roku Kanadyjka urodziła bliźniaki. Wszyscy, którzy znają tę parę, wiedzą, że Rene Angelil świata nie widzi poza swoją żoną. Z kolei ona wciąż powtarza, że mąż jest jej połówką jabłka, opiekunem, partnerem, księciem z bajki i... księgowym. Słowem: ideał.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-01 13:11:47

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-01 03:38:55

TO ZE DAWID I VICTORIA SA RAZEM TO TYLKO DLATEGO ZE ONA ZACISKALA ZEBY I WYBACZALA MU JEGO SKOKI W BOK PRZEZ ZNIEGO WPADLA W ANOREKSJE BO CHCIALA BYC (WEDLUG NIEJ) IDEALNA WIEC NIE PRZESADZAJMY ZTYM SZCZESLIWYM ZWIAZKIEM!! A CO DO KLUM I SEALA TO RATUNKU 6 LAT WIELKIE MI OSIAGNIECIE TO PRAWIE NIC......WTEDY JETS JESZCZE PRAWDZIWY ZAR W ZWIAZKU ZA KOLEJNE 6 JEK BEDZIE TAK NADAL WTEDY MOZNA ICH PODZIWIAC!! SAMA JESTEM W ZWIAZKU 12 LAT I JEST BOSKO I MOGE POWIEDZIEC ZE TO MI SIE UDALO (ODPUKAC) ALE JAKOS DO OLTARZA NAM NIE SPIESZNO....MOZE KIEDYS...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 09:35:36

a brad i angel?????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-23 21:21:19

a gdzie chris martin i gwyneth paltrow?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-23 19:01:55

GDZIE BEYONCE I JAY-Z?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-23 15:49:57

seal :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-23 10:21:49

victoria ma sliczną córeczkę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-23 10:21:25

no ciekawe, czy jeszcze sie nie rozwiodą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-23 15:11:56

haloo. a Beyonce i Jay z!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz