Prawdziwy powód rozwodu Joanny Krupy i Romaina Zago. Poszło o…

12 Lipca 2017

Spodziewałyście się tego?

Krupa i Zago

Ta wiadomość zszokowała wszystkich. O kryzysie w małżeństwie Joanny Krupy i Romaina Zago mówiło się już od jakiegoś czasu, ale raczej nikt nie przypuszczał, że rozwód nastąpi tak szybko. Tymczasem para podpisała już dokumenty rozwodowe i każde z nich może układać sobie życie uczuciowe na nowo.

O co poszło dokładnie? Plotkowano, że przyczyną rozstania były zdrady Romaina. Niektóre media sugerowały, że w czasie, gdy Joanna pracowała w Polsce, jej mąż szukał pocieszenia w ramionach innych kobiet. Okazuje się jednak, że to nie była prawda.

Zago, w szczerym wywiadzie dla „Faktu” wyjawia, czemu on i Krupa postanowili się rozwieść.

„Słyszę codziennie, że Joanna jest cudowna... Z jakiegoś powodu ją przecież poślubiłem, prawda? Tak jak mówisz Joanna jest jedną z najseksowniejszych kobiet jakie obecnie żyją. Dla mnie po ślubie stała się właściwie jedyną najbardziej seksowną kobietą na całej planecie. Nasze rozstanie tego nie zmienia i wierzę, że zawsze będzie dla mnie najbardziej seksowna. Oczywiście to jak wyglądasz to nie wszystko. Poślubiłem ją za coś więcej niż wygląd... Tak jak zauważyłeś Asia jest też aniołem, ale to szczególnie gdy w grę wchodzą zwierzęta. Niestety bycie aniołem nie czyni cię żoną idealną. To tyczy się też mnie. Zawsze byłem daleki od ideału...” – zaczął enigmatycznie.

Potem przeszedł jednak do sedna.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-23 20:55:08

Wcale się mężowi Krupy nie dziwię !Kiedyś wypowiadała się,że dała swoje jajeczka zamrozić,bo na razie nie chce mieć dziecka ! Myśli ,ze wiecznie będzie młoda ! Kiedy chce mieć to dziecko? Może jeszcze metodą in vitro jak już będzie stare pudło?Nie lubię tego babska,bo jest zbyt w sobie zadufana ! Wiadomo,ze znajdzie nowego bzykacza ale młodość i uroda jest do czasu !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1