Znamy PRAWDZIWY powód rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta!

22 Września 2016

Jennifer Aniston wreszcie będzie szczęśliwa?

Rozwód Angeliny Jolie

Echo ślubu polskiej Victorii Beckham, czyli pani Rozenek-Majdan, jeszcze nie przestało rozbrzemiewać, ale zza oceanu już dotarła do nas wieść, która przyćmiła wszystkie inne. Angelia Jolie i Brad Pitt, którzy zaraz po Beckhamach byli stawiani za wzór przykładnego małżeństwa, rozwodzą się. To już potwierdzone. Od dnia 15 września Brad i Angie nie są już oficjalnie razem. Kobieta i mężczyzna tworzyli związek przez dwanaście lat, w tym dwa jako małżeństwo. Osoby ze świata show-biznesu mają przypiętą niepochlebną łatkę rozwodników i niewiernych drugiej połówce. W tym świetle tym bardziej zasmuca rozstanie Brada i Angeliny, którzy spędzili ze sobą tyle czasu i zdawali się być wyjątkiem pośród swoich kolegów i koleżanek z branży.

To z pewnością nie będzie łatwe rozstanie. Po pierwsze Brad i Angelina mają do podziału majątek szacowany na 400 milionów dolarów, na który składają się głównie posiadłości. Problematyczna może być także kwestia Jolie Pitt Fundation – oboje są jej właścicielami.

Najważniejsze są jednak dzieci. Brad i Angelina są rodzicami szóstki pociech. To na ich prośbę zalegalizowali swój związek, dlatego dramat wydaje się przez to jeszcze większy. Wszyscy zadają sobie jednak pytanie: Co jest prawdziwą przyczyną rozstania Brangeliny?

Spekulacjom nie ma końca, ale my odkryłyśmy prawdę!

Zobacz także: ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA: Zdjęcia, o których Kylie Jenner bardzo chciałaby zapomnieć

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 11:06:49

A ja kompletnie nie rozumiem po co cały czas ludzie mieszają w to Jennifer. Naprawdę komuś się wydaje, że ona dalej wzdycha i płacze za dupkiem który lata temu zostawił ją dla innej? Przecież ona od dawna ma już swoje, ułożone i na pewno lepsze życie. To on ma ze sobą problem, bo mu żadna nigdy nie pasowała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 09:49:35

Juz sie w dup.ach przewraca, mieć za żone Angeline Jolie, szescioro dzieci z nią, chałpe za miliony i wszystko to popie.rdzielić dla romansu z jakąś babą. Ach te chłopy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-22 10:23:53

On nie mial zadnego romansu. To jest plotka... Poza tym papilocie... Aniston juz dawno ma w dupie jolie i pitta. To bylo 12 lat temu jak sie rozstali i dawno ma nowego męża. Szukanie sensacji na siłę. Zalosne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-08 08:44:08

dobrze napisales.to jest to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-22 08:55:57

Komentarz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1