Rozenek odpowiada na atak Gretkowskiej: „Nie każda siwizna jest oznaką mądrości!”

25 Września 2017

Perfekcyjna Pani Domu skierowała do pisarki kilka mocnych słów. Przeczytajcie!

Rozenek Gretkowska

Każdy wydawca magazynu marzy o tym, by kolejny numer sprzedał się jak najlepiej i odbił się jak najszerszym echem w mediach. Z tego względu na okładkach pojawiają się najczęściej gwiazdy na topie, które wzbudzają emocje i gwarantują wysoką sprzedaż pisma.

Jedną z takich gwiazd jest bez wątpienia Małgorzata Rozenek-Majdan. Gdziekolwiek się pojawi, w cokolwiek się ubierze, o czymkolwiek wypowie – dziennikarze rzucają się na to jak na łakomy kąsek. Widzą, że Perfekcyjna Pani Domu ma rzesze fanów, którzy chcą wiedzieć, jak żyje, ile zarabia, co się dzieje w jej programach i w jej życiu prywatnym.

Zobacz także: KYLIE JENNER JEST W CIĄŻY! Wiemy, jakiej płci jest dziecko i kiedy przyjdzie na świat!

Małgorzata zresztą niczego nie ukrywa. Na swoim instagramowym profilu dzieli się z obserwatorami różnymi wycinkami swojej codzienności. Ostatnio z dumą zaprezentowała sesję, do której ją i Radka Majdana zaprosił magazyn VIVA! Zdjęcia z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu miały się kojarzyć z bogactwem, luksusem i przepychem. Realizowano je w Dubaju, a cała stylistyka fotografii została utrzymana w bajkowej scenerii.

Niestety, nie wszystkim sesja przypadła do gustu. Na Majdanów spadła fala krytyki, a zdjęcia zostały ocenione jako kiczowate. Najmocniej zmiażdżyła je Manuela Gretkowska, która słynie z ciętego języka i wytykania błędów w dość dosadny i ostry sposób. Na swoim facebookowym profilu stwierdziła m.in.:

Majdanowie pewnie są sympatyczni i storturowani tym celebryckim cyrkiem. Zaharowanych, jak moich sąsiadów wyjeżdżających co rano do korporacji, nie stać już na ironię. Radek wyznał, że zdjęcia są takie ponieważ dla Małgosi wszystko musi być idealnie. I jest. Tak idealnie wyobrażamy sobie przepych: disnejowski odjeb połączony z wygraną w Toto Lotka. Styl arabskiego szejka plus mafijne bogactwo wyściełają sny biedaków. Putin i jego zaropiała złotem arystokracja pławią się w podobnym bizantyjsko megalomańskim bezguściu. Nie mówiąc o Trumpie, który wytatuował sobie złotem penisa Trump Tower.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 07:18:14

Obrażanie innych w taki sposób, nigdy w dobrym guście nie było.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 18:14:40

Ja tez popieram gretkowska. A reszta zakompleksionych, niedowartosciowanych kobiet, bedzie piala nad rozenek na bogato. Kobiety, naprawde wasz tylek i wyglad to wszystko co macie do zaoferowania? Pokazywanie logo drogich marek, wypinanie tylkow, wciaganie brzuchow, wypinanie piersi do aparatu, to wszystko co potraficie i to wszystko co podziwiacie? Wyglad to mily dodatek do osobowosci, a nie ma odwrot.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magda
(Ocena: 1)
2017-09-25 20:21:26

Mysle, że pewne siebie kobiety żyją swoim życiem a nie życiem Rozenek: ) takze nie przypisuj ludziom którym ta sesja w niczym nie przeszkadza, swoich obrzydliwych cech i cech tej pani. Takie hejterki waszego pokroju są uosobieniem cech, o których wspomniałas

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 06:44:30

Akurat Małgorzata Rozenek ma sporo do zaoferowania, z tego co słyszałam ma doktorat z prawa i 9 lat szkoły baletowej. Ta presja ze strony mediów na "zrobienie się" to nic dobrego, ale jak ktos ma pieniądze... jak ja bym miala pieniądze też bym z tego korzystała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 13:39:03

a ja popieram Gretkowską :) zaczynajmy tępić fałsz i tandetę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 12:16:13

Jestem kobietą i na prawdę przerażające jest to, że takie osoby jak Gretkowską śmią się nazywać przedstawicielkami naszej płci. Aż ma się ochotę zostać mężczyzną, obserwując tak tępe, płytkie babsko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 11:57:23

Z jednej strony komentarz Gretkowskiej jest trafny, ale z drugiej - forma zbyt ostra i rzeczywiście uderzająca w "postronnych", czy pewne symbole/schematy, które mogą zaboleć znacznie szersze grono osób niż Rozenek i Majdan. Odpowiedź Małgorzaty jest zaskakująco w punkt. Sesja jest przaśna, ale to kwestia gustu. Ostatecznie nikogo tym nie krzywdzą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 11:50:13

ja jestem po stronie Rozenek. Może i sesja kiczowata, ale o gustach się nie dyskutuje. Jak im się podoba to spoko. Natomiast takie obrażanie ludzi to już przegięcie trochę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1