Małgorzata Rozenek-Majdan udziela wywiadu, a Radek… (MAMY VIDEO!)

19 Lutego 2018

Nic lepszego dzisiaj nie zobaczysz.

Małgosia i Radek Majdan

Kilka dni temu w kioskach pojawił się nowy numer magazynu COSMOPOLITAN. Na okładce znaleźli się Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, którzy uchodzą za jedną z najbarwniejszych i najlepiej dobranych par w showbiznesie.

Małżeństwo budzi emocje na każdym kroku, a profil instagramowy Małgosi bije rekordy popularności. Komentowane jest tam wszystko – ich stroje, wyjazdy, projekty zawodowe. Majdanowie budzą ciekawość, bo nie kryją się ze swoim uczuciem. Są prawdziwi i za to lubią ich fani.

W nowym numerze COSMOPOLITAN power-couple opowiedziała szczerze o swojej miłości i związku, o wspólnej pasji, która ich połączyła, oraz o nowym programie „Iron Majdan”, w którym pokonują kolejne wyzwania.

Z kolei redakcja cosmopolitan.pl wysłała Majdanów na „randkę w ciemno”. - Podczas sesji do najnowszej numeru udało nam się złapać naszą ulubioną power-couple i zadać im kilka pytań. No może nie do końca tak było. Byliśmy tak naprawdę odpowiednio przygotowani. Stworzyliśmy (nieco prowizoryczne) studio niczym z kultowego kiedyś programu „Randka w ciemno”. Małgosia i Radek podczas zadawania pytań nie widzieli siebie nawzajem, ale dokładnie słyszeli, co każde z nich ma do powiedzenia na temat drugiej strony... – czytamy na portalu.

Efekt jest świetny. Zobaczcie:

 

Co jeszcze znajdziecie w nowym COSMOPOLITAN? Oto tematy numeru:

1. Jesteś perfekcjonistką, ale czujesz, że dążenie do doskonałości cię wykańcza? Poznaj 7 kroków do tego, aby wreszcie sobie odpuścić i zacząć cieszyć się życiem – taka, jaka jesteś!
2. Każda z nas kiedyś to przeżyła – dlaczego o niektórych facetach nie jesteśmy w stanie zapomnieć, a wobec innych jesteśmy zupełnie obojętne? Analizujemy anatomię namiętności.
3. Czy warto kupować perfumy z sieciówek? Czy naprawdę trzeba wydawał fortunę, żeby znaleźć idealny i trwały zapach? Sprawdzamy!
4. Trening z Instagrama – wybrałyśmy dla ciebie najlepsze i najpopularniejsze trenerki, które robią prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Chcesz pochwalić się sylwetką jak z Instagrama? Przeczytaj koniecznie.
5. Dlaczego lubimy być uległe w łóżku? Jak to się dzieje, że pewne siebie, niezależne kobiety, w sypialni marzą o tym, by przekazać całe dowodzenie partnerowi i dać się zniewolić?
6. Marzec to nowe trendy na sezon wiosna/lato 2018. Wybrałyśmy najgorętsze modowe inspiracje, które już zaraz będą rządzić na naszych ulicach. Czas wpuścić do garderoby trochę wiosny!

 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 23:25:43

Gdzie jest to video????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 22:07:39

Gosia to chyba sama siebie w lustrze nie poznaje. Jej stare zdjęcia, a to jak wygląda teraz to jakaś przepaść normalnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 14:36:25

kurcze, oni do siebie naprawdę pasują. Fajni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 14:36:01

ja ich bardzo lubię. Widać, że bardzo się kochają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1