Prawdziwe oblicze gwiazd i modelek: Jak wyszły na zdjęciach BEZ PHOTOSHOPA?

27 Kwietnia 2015

Szok?

Kate Moss

Dziś coraz częściej odnosimy wrażenie, że operacje plastyczne są na porządku dziennym. Wystarczy spojrzeć na najpopularniejsze gwiazdy, takie jak Kim Kardashian czy Megan Fox, które otwarcie przyznają się do korzystania z usług chirurgów plastycznych. Poprawianie urody przestało być tematem tabu, dlatego z ogromnym niepokojem obserwujmy rosnącą z każdym rokiem liczbę kobiet, które dobrowolnie idą pod nóż.

Mimo tej niebezpiecznej tendencji, która sprawia, że kobiety zaczynają wyglądać identycznie, wśród gwiazd, jak i modelek nadal możemy znaleźć osoby, które nie tylko nie zgadzają się na poprawianie urody w ten sposób, ale odmawiają również pozowania w pełnym makijażu do sesji okładkowych! To jednak nie wszystko. Część z nich jeszcze przed sesją zastrzega, że nie wyraża zgody na graficzną obróbkę zdjęć. Takie podejście niektórym może wydawać się szokujące czy wręcz podejrzane, szczególnie, że osoby pracujące w show-biznesie nieustannie dążą do perfekcyjnego wizerunku, nawet kosztem zdrowia.

I właśnie dlatego zastanawiamy się, czy tak naturalne podejście do własnej urody powinno być traktowane jako wyraz odwagi czy raczej nowej mody, po której niebawem nie pozostanie ślad? Naszym zdaniem kobiety, które dobrowolnie pozują w wersji saute zasługują na wielkie uznanie. Będąc nieustannie na świeczniku muszą bowiem wykazać się ogromną pewnością siebie. My zdecydowanie wolimy gwiazdy w ich naturalnym wydaniu, ponieważ nie widzimy sensu w udawaniu, że doskonała sylwetka i cera pozbawiona najmniejszych zmarszczek naprawdę istnieją.

Zobaczcie, które gwiazdy i modelki zdecydowały się pokazać światu swoje prawdziwe oblicze.

 

Kate Moss na okładce New York Magazine, luty 2009

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-07 23:28:55

re: Prawdziwe oblicze gwiazd i modelek: Jak wyszły na zdjęciach BEZ PHOTOSHOPA?

jako retuszer moge powiedziec jedno: nie ma czegos takiego jak brak photoshopa w tej branzy -.- zdecia raw nie da sie wydrukowac, zawsze musi byc konwert na inny typ pliku, najczesciej tif i ZAWSZE jest ono poprawiane, nawet jak wydaje sie ze nic nie bylo na nim robione

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
littea
(Ocena: 2)
2015-04-27 07:51:28

re: Prawdziwe oblicze gwiazd i modelek: Jak wyszły na zdjęciach BEZ PHOTOSHOPA?

Napisane jest ze bez obrobki graficznej w photoshop a nie ze bez makijazu! Ehhhh

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-27 10:18:21

Ale pod niektórymi zdjęciami jest napisane "bez makijażu obróbki graficznej" chociaż w niektórych przypadkach - np. Jessici Simpson, ciężko powiedzieć, czy nie jest to naturalny i delikatny, ale jednak make up.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1