Polskie gwiazdy: Instagram KONTRA rzeczywistość (To po prostu trzeba zobaczyć)

04 Czerwca 2018

Widać różnicę?

Małgorzata Rozenek

Instagram to wspaniały „wynalazek”, skrojony wręcz idealnie pod dzisiejsze czasy. Na swoim profilu można zamieszczać wyretuszowane selfie oraz zdjęcia, które mają pokazywać, jacy jesteśmy szczęśliwi, światowi, piękni i jak cudowne wiedziemy życie. Najczęściej tego typu posty mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, która przedstawia się zazwyczaj dużo bardziej prozaicznie. Póki otoczenie nie zdaje sobie z tego sprawy, możemy jednak bezkarnie udawać przed sobą i przed otoczeniem, że jesteśmy najlepszą socialmediową wersją siebie.

O rajstopach Anny Lewandowskiej mówią wszyscy! Odważne?

Oczywiście nie należy generalizować. Nie brakuje ludzi, którzy nie upiększają i nie koloryzują swojego życia na Instagramie, przedstawiając wszystko takim, jakie jest naprawdę. Tyczy się to także wyglądu.

Postanowiłyśmy sprawdzić, jak ta kwestia przedstawia się u topowych polskich gwiazd. Skonfrontowałyśmy zdjęcia 10 celebrytek, porównując te zrobione przez paparazzi (po lewej) z tymi zamieszczonymi na Instagramie (po prawej). Kto wygląda identycznie w obu wersjach, a kto znacznie się różni..?

Przekonajcie się same.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-04 09:19:04

szok, ludzie wyglądają inaczej na zdjęciach w mediach społecznościowych, a inaczej na żywo? należy wam się nobel za odkrycie roku!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1