Piotr Żyła o rozstaniu z żoną: „Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu”

26 Lutego 2018

Skoczek postanowił skomentować wpis Justyny Żyły.

Piotr Żyła i Justyna Żyła

Sporo słyszy się wokół o kryzysach małżeńskich i rozwodach. Nikt jednak nie przypuszczał, że podobne problemy dotyczą Piotra Żyły, uważanego do tej pory za wzorowego męża i ojca. Justyna, żona uwielbianego przez Polaków skoczka, w miniony weekend za pośrednictwem Instagrama postanowiła jednak obnażyć prawdę o swoim związku.

Napisała: „Tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawil mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mamzamiaru już kłamać”. Po kilku godzinach wpis zniknął z jej profilu, jednak pojawił się nowy:

„Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności”.

Sportowiec, który do tej pory milczał, w końcu postanowił zabrać głos w sprawie. Podobnie jak żona zdecydował się na emocjonalny wpis na Instagramie:

„No i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem”.

 

no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem.

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Myślicie, że na tej wymianie postów między małżonkami się skończy?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 15:38:27

Jak zwykle dziewuchy zaczynają bronić faceta...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 07:10:41

Widać że z kobietą jest coś nie tak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 22:26:46

Kłamie jak nic! Zona z dziećmi nie wyrzuciła by meza na prog... zdrajca i cudzoloznik!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonimka
(Ocena: 5)
2018-02-27 07:40:37

Mało życia znasz skoro tak piszesz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 22:04:28

Jakoś nie wierzę, że żona wymyśliła kochankę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 21:01:04

komĘtować, wstyd, że osoba publiczna tak kaleczy polską ortografię...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 22:02:45

to sportowiec a nie intelektualista :D sportowcy to zazwyczaj matoły :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 20:58:41

kij zawsze ma dwa końce

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1