Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta to hit Internetu!

23 Lipca 2017

Mamy nagranie!

Agnieszka Radwańska ślub

Od wczoraj wszyscy Polacy przeżywają ślub naszej najlepszej tenisistki. Agnieszka Radwańska powiedziała sakramentalne „tak” Dawidowi Celtowi w kościele oo. Paulinów na Skałce w Krakowie. Potem weselnicy bawili się w podkrakowskich Tomaszowicach i to właśnie tam państwo młodzi dali popis na parkiecie.

Ich pierwszy taniec już teraz jest hitem Sieci, a wszystko dzięki temu, że trafił na Twittera. Jak podaje wprost.pl, specjalnie przygotowana choreografia do piosenki „Diamonds” Rihanny oraz przeboju Eda Sheerana „Shape of You” zachwyciła internautów.

Serwis dodaje: - Dla wiernych fanów Radwańskiej nie było jednak tajemnicą, że ich idolka równie dobrze co na korcie, radzi sobie na parkiecie. – Uwielbiam tańczyć. Na parkiecie zawsze pojawiam się pierwsza, a opuszczam go jako ostatnia – mówiła tenisistka w jednym z wywiadów, cytowanych przez Polsat Sport.

Zobaczcie, jak Agnieszka bawiła się na swoim ślubie!

A jeśli macie ochotę przyjrzeć się jej sukni, butom i welonowi, zdjęcia dobrej jakości znajdziecie w tym artykule: Tego NIE WIECIE o sukni Agnieszki Radwańskiej!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-23 21:29:14

Mi sie to wcale nie podoba. Takie plasy mozna robić na parkiecie co sobote w kazdym klubie. A pierwszy taniec to czulosc delikatność zmyslowosc milosc. No ale kazdy ma inne poczucie piękna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-23 18:38:51

wow, rewelacyjnie zatańczyła

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1