Ostałowska marzy o dziecku

19 Lipca 2010

Znana przede wszystkim z serialu „M jak miłość” Dominika Ostałowska postanowiła nieco zmienić swój wizerunek i wystąpiła w… komedii!

Ostałowska marzy o dziecku

Aktorka nieczęsto pojawia się na wielkim ekranie, ale kiedy to robi krytycy i widzowie są zachwyceni. Wystarczy wspomnieć jej role w „Daleko od okna” Jana Jakuba Kolskiego czy „Warszawie” Dariusza Gajewskiego. Teraz Ostałowska postanowiła spróbować swoich sił w repertuarze komediowym i przyznać trzeba, że dała radę.

„Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz” to przebojowa komedia omyłek, która bawić będzie widzów już od 6 sierpnia.

Dominika Ostałowska wciela się w postać Ani, która wraz z partnerem- Piotrem (w tej roli rewelacyjny Zbigniew Zamachowski), wpada na szalony pomysł, dzięki któremu zajdzie w upragnioną ciążę. Musi tylko znaleźć idealny materiał genetyczny…  

W castingu na ojca doskonałego udział biorą: Robert (Tomasz Karolak) – gej w zwariowanym związku z Kubusiem (Michał Koterski), Marek (Marcin Sztabiński) – wiecznie zdołowany z powodu kolejnych porażek miłosnych oraz Marian (Cezary Kosiński) – żołnierz, który lada moment ma wyjechać na misję do Afganistanu i koniecznie chce coś po sobie zostawić…

Kto faktycznie zostanie ojcem? Odpowiedź nie jest taka prosta, nikt nie spodziewa się bowiem, że bardzo przedsiębiorcza teściowa ma własny sposób na upragnionego wnuka…

„Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz”

Komedia, w której nie liczy się wielkość, ale jakość…

W kinach od 6 sierpnia!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-22 23:42:16

na litość dlaczego polskie filmy reklamują takie dupne plakaty. Co to za klęska na ,,twórcza" na tym plakacie. Niechże się ktoś tym zainteresuje i wskrzesi super polski plakat filmowy z przeszłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-20 14:39:23

To jedna z najlepszych współczesnych aktorek teatralnych, a to, że występuje głownie na deskach teatru jest oznaką, że szanuje swój zawód.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-20 13:11:29

Nie nie jest kiepską aktorką tylko ma kiepską role w M jak miłość bo tylko z tego filmu ją znamy a ja widziałam ją w innych i gra całkiem dobrze :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-19 22:05:49

ona jest kiepska aktorka wiec ten film tez pewnie jakas klapa bedzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-20 12:49:45

ty jesteś kiepsks

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-19 21:47:07

Może byc fjne:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1