„Czuję wielką ulgę”. Co DOKŁADNIE Natalia Przybysz powiedziała na temat aborcji?

24 Października 2016

„Po co przyprowadzać na ten świat niechciane dzieci?” – i inne cytaty piosenkarki, o których dzisiaj mówią wszyscy.

Natalia Przybysz

Wydarzenia ostatnich dni zaowocowały efektem kuli śnieżnej. Zaostrzenie ustawy aborcyjnej pociągnęło za sobą czarny protest, ten z kolei sprowokował niektóre gwiazdy do przyznania się do usunięcia ciąży. Wśród nich była także Natalia Przybysz. O jej wywiadzie dla „Wysokich obcasów” mówią dzisiaj wszyscy.


- Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym, co masz. Robisz postanowienia, jakby był Nowy Rok – że teraz zrobisz to i tamto. To najbardziej uskrzydlające przebudzenie. Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie – wyznała artystka w rozmowie z Pauliną Reiter.


W Sieci natychmiast posypała się fala hejtu na piosenkarkę: „Nie o taką aborcję walczymy!”, „Tylko zaszkodziła czarnemu protestowi takim wyznaniem!”, „To ma być powód do dumy?”, „I po co takie zwierzenia?” – pisali internauci.


Co wywołało wśród nich największe oburzenie? I co dokładnie Przybysz powiedziała na temat usunięcia swojej ciąży?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (26)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-01 14:44:54

W małżeństwie aborcji dokonuje się wspólnie – mąż i żona , jednak karę ponosi tylko żona , mąż pozostaje niewinny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-26 19:59:48

Musiała wykorzystać temat na czasie do promocji nowej płyty. Te tępe dzidy z szoł bizu powinny mieć zakaz wypowiadania sie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kejt
(Ocena: 3)
2016-10-26 00:16:45

nie no bo przeciez trzeba naprodukować bahorów od c..ja jak kiedys kiedy nie było innej możliwośći. Teraz skoro jest możliwość planowania rodziny w taki czy inny posób czyli fizycznie zostawilismy ciemnogród za sobą to te puste móżdżki również powinny za tym iść :) Dobrze zrobiła niech więcej osób wychodzi z cienia :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ból serca
(Ocena: 1)
2016-10-25 19:43:00

Albo to marna próba zaistnienia przez mało utalentowaną osobę albo nie ma kompletnie sumienia. Rok po aborcji mówić jak o wyrzuceniu nieudanego ciasta przed świętami ;/ Gdzie jesteś naturalna selekcjo ? A Ty Boże widzisz i nie grzmisz ? Nie taki chyba był zamysł czarnego protestu żeby się nagle przyznawano do aborcji dla własnej wygody. ;( byłam z czarnym protestem ale teraz to chyba byłabym przeciwko by taka osoba została ukarana

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-10-25 14:34:35

Marna próba zaistnienia. Żal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 10:09:16

ręce opadają na te "celebrytki". może powinna obejrzeć jakiś filmik na temat aborcji i czym jest zabijanie płodu? albo poczytac jak to w praktyce wygląda i co zrobiła swojemu nienarodzonemu dziecku - bo już nie chciala miec wiecej dzieci bo ma dwójke i starczy :D To trzeba sie było zabezpieczać albo przełknąć wpadkę i żyć dalej a nie zabijać dziecko i chwalić się jak jest teraz fajnie. Dla mnie to jest jakaś porażąjąca ignorancja, znieczulica i brak edukacji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 09:37:23

Każdy ma prawo do podejmowania własnych decyzji, współczuje tym którzy chcą decydować o życiu obcej osoby. Moje życie, moje ciało, moja decyzja. A reszcie świata nic do tego. Zyjcie sobie jak checie ale wara od zycia innych. Plod to nie dziecki ludzie opamietajcie sie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 18:25:36

No wlasnie wara ci od tego plodu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 21:12:30

Nie jestem przeciwniczką aborcji, ALE skoro tak bardzo nie chciała mieć już więcej dzieci i nie chciała się "podwiązywać" to przecież nawet jeśli pękła im prezerwatywa ( choć to często ściema dla rodziny, bo lepiej powiedzieć, ze zawiodło zabezpieczenie, niż, że po prostu się nie zabezpieczało ) to przecież istnieje coś takiego jak tabletka po, a jeśli i to nie zadziała to od razu wziąć sprawy w swoje ręce. A ona czekała 8 (!) tygodni żeby usunąć ciąże, nie tu nie ma czego gratulować, jest idiotką bez sumienia. Rozumiem jakby zadziałała od razu, a ona czekała prawie 2 miesiące i jeszcze zachowuje się jakby się ją miało za co chwalić. Te które to robią są tak samo głupie jak ona.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 02:11:40

W 8 tyg. ciąży większość kobiet nie wie jeszcze, że jest ciąży... a płód na tym etapie, to 5mm pęcherzyk z kropką w środku. polecam poczytać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 10:48:28

Wiem, doskonale jak wygląda płód w 8 tyg ciąży. Jest dorosłą kobietą i chyba wie w którym momencie mogła zdarzyć się wpadka, no nie? Chyba, że jest na tyle głupia, że nawet tego nie ogarnia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M.
(Ocena: 1)
2016-10-24 22:31:08

Nie potępiam, jednak NIE ROZUMIEM... a skoro "ciało jest moje"... to po co, po co, tak wprost, tak na głos. .. nie jedna matka wyobraża sobie, to maleństwo choć nie jest jej... podziemie aborcji... było jest I będzie czy będą powstawać takie piosenki/wyznania czy też nie. Nikt nie przyłoży się do tego by aborcja była niczym bilet do kina-płacisz i masz- a czarny protest miał na celu nie blokowanie rozwiązan -aborcji gdy dzieje się coś naprawdę niedobrego... dla widzi mi się ją też mowie NIE aborcji...żal mi piosenkarki... nie wierzę, że przyszło jej to z taka łatwością jak śpiewa. .. nie wierzę że nie pomyślała nawet raz o dacie narodzin, z biegiem lat urodzin.. nie wierzę że nie pomyślała nawet raz, jak wyglądałoby jej maleństwo. .. znam osobę która dokonała aborcji i przeszla/przechodzi piekło pomimo lat... proste jest tylko to z czym nie mamy bezpośrednio do czynienia... a jeśli nie ma emocji to znak że sami się wypalamy... a to nie idzie w dobra stronę niestety...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
MM
(Ocena: 4)
2016-10-25 09:43:00

Dorga M., zapominasz, że w czarnym proteście biorą udział różne osoby. Niektóre chcą tylko utrzymania tego zgniłego kompromisu, w którego ustalaniu nie brałyśmy udziału, Inne chcą aborcji do 12. tygodnia na żądanie. Część z nich potem żałuje, ale wg badań znaczna większość właśnie czuje ulgę. Nie każda kobieta chce mieć dzieci, albo więcej niż ma ich obecnie. Jednocześnie nie znaczy to, że nie czuje nic. Moim zdaniem dzieci powinny być przede wszystkim chciane. Nie widzę sensu ściągać dziecka na świat, tylko dlatego, że antykoncepcja zawiodła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 21:38:34

Nie popieram.. aborcja dla wygody.. dziewczyny opamietajcie sie!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 22:12:42

usunięcie dziecka z wadami rozwojowymi też jest dla wygody, skrajna prawica by tak to podsumowała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ania
(Ocena: 5)
2016-10-25 20:05:37

..

A bedziesz mi tego bachora wychowywac? Moje cialo, moja sprawa i moje sumienie. Niech kazdy patrzy na siebie. Mam prawo o sobie decydowac. Nie wtracam sie w zycie innych i kaze rodzic bo sie urodzilam kobieta i nie mozna zabijac. Ludzie opamietajcie sie! Gdzie sa Ci wszyscy obroncy zycia kiedy dzieci w domach dziecka potrzebuja milosci?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 21:27:36

Zastanawia mnie ile osób, które piszą komentarze, przeczytały cały wywiad?Zamiarem tego wyznania wg mnie było zwrócenie uwagi na podziemie aborcyjne i niebezpieczeństwa z nim związane. Dodatkowo czytamy o historii kobiety, która dokonała wyboru i nie nam oceniać czy powody były dobre czy złe. Aborcje były, są i będą,a kobiety w tym kraju w końcu powinny mieć prawo o stanowieniu czy chcą w danym momencie życia podjąć się macierzyństwa, czy nie. Wielki szacunek za odwagę Pani Paulino.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz