Największe metamorfozy gwiazd! Jak zmieniły się przez ostatnie lata?

23 Marca 2015

Gwiazdy uwielbiają eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niektóre z nich, tak jak Kylie Jenner, zarzekają się, że absolutnie nic nie poprawiały w swojej urodzie.

Kylie Jenner

Gwiazdy uwielbiają eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niektóre z nich, tak jak Kylie Jenner, zarzekają się, że absolutnie nic nie poprawiały w swojej urodzie. Nie trzeba jednak być chirurgiem plastycznym, aby na pierwszy rzut oka stwierdzić, że najmłodsza siostra Kim Kardashian zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat.

Być może to zasługa odpowiednio dobranego makijażu i zmiany fryzury. Wydaje nam się jednak, że tak spektakularny efekt wymaga bardziej zaawansowanych technik. Dlatego nawet jeśli Kylie zaprzecza, że powiększyła usta, zdjęcia mówią za siebie.

Problemu z przyznaniem się do interwencji chirurga plastycznego nie ma Kim Kardashian. Kiedy porównamy jej wygląd sprzed paru lat, zauważymy jak bardzo zmieniła się jej twarz. I chociaż nie jesteśmy zwolenniczkami ingerencji w naturę, musimy przyznać, że gwiazda korzysta z pomocy bardzo dobrego specjalisty (i oczywiście sztabu ludzi od wizerunku) ponieważ wygląda coraz lepiej, a jej styl inspiruje kobiety na całym świecie.

Wiele gwiazd swojego nowego wyglądu nie zawdzięcza jednak pomocy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, ale dietetykom i trenerom fitness. Kelly Osbourne w ostatnich latach zrzuciła naprawdę wiele kilogramów, podobnie jak Jennifer Hudson. Obie gwiazdy zmieniły również fryzury i… stylistów. Dziś zachwycają swoim wyglądem, a Kelly doradza innym kobietom, jak powinny się ubierać!

Podobną metamorfozę przeszła Victoria Beckham, która dziś uznawana jest za ikonę stylu. W latach 90., kiedy zespół Spice Girls bił rekordy popularności, Posh Spice nie wiedziała zbyt wiele o dobrym guście. Kto by pomyślał, że pewnego dnia będzie projektantką mody, której kolekcje pokochają kobiety na całym świecie!

Zobacz największe metamorfozy gwiazd z ostatnich lat!

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tina
(Ocena: 5)
2015-03-23 19:42:54

re: Największe metamorfozy gwiazd! Jak zmieniły się przez ostatnie lata?

Wg mnie jest piękna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-23 17:07:11

re: Największe metamorfozy gwiazd! Jak zmieniły się przez ostatnie lata?

mlodsza siostra kim, kylie ma usta, biust i tylek zrobiony.... wszystkie takie same

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-23 01:23:11

re: Największe metamorfozy gwiazd! Jak zmieniły się przez ostatnie lata?

Przykro patrzeć na Kardashianki. Kim naprawdę była śliczną, uśmiechniętą dziewczyną, teraz wygląda jak porcelanowa figura... a ta jej młodsza siostra też ostro przegięła z operacjami ust, i pomyśleć, że ona ma dopiero 17 lat o.O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1