Najpopularniejsze gwiazdy w dzieciństwie: DiCaprio, Watson, Portman...

08 Czerwca 2015

Bardzo się zmienili?

Emma Watson, 2001

Wiele gwiazd takich jak Emma Watson, Natalie Portman czy Kristen Stewart, zaczynało karierę aktorską w bardzo młodym wieku. Mając zaledwie kilka lat, na początku swojej zawodowej drogi grali role typowo dziecięce, ale z biegiem czasu mogli liczyć na coraz bardziej lukratywne kontrakty.

Niektórzy z nich, jak Leonardo DiCaprio, są dziś na szczycie. Jedną z jego pierwszych ról filmowych była postać upośledzonego Arniego w filmie Co gryzie Gilberta Grape`a, którą zagrał w mistrzowskim stylu, mimo że miał wtedy niespełna  18 lat. Od tego czasu DiCaprio był zapraszany na plany największych produkcji filmowych na świecie i chociaż jest jednym z najlepszych aktorów na świecie, wciąż nie doczekał się wymarzonego Oscara, który bez wątpienia należy mu się za całokształt twórczości.

Ścieżka kariery Natalie Portman biegła podobnie. Kiedy w 1994 roku zagrała Matyldę w filmie Luca Bessona, Leon Zawodowiec, nic nie było takie jak wcześniej. W wieku 13 lat odniosła ogromny sukces, ale na prestiżową statuetkę musiała poczekać do 2011 roku, kiedy odebrała ją za fenomenalną rolę w filmie Darrena Aronofsky`ego, Czarny Łabędź.

Prawdziwym fenomenem jest jednak Drew Barrymore, która pierwszą, ważną rolę otrzymała mając 6 lat. Aktorka zagrała malutką Gertie w E.T., który okazał się kultowym obrazem na miarę dekady.

Zobaczcie, jak gwiazdy, które zaczęły karierę w bardzo młodym wieku, prezentowały się na czerwonym dywanie kiedyś i dziś. Bardzo się zmienili?

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz