Najgorsze selfie gwiazd! Nawet celebrytom zdarzają się wpadki!

22 Czerwca 2015

I TO JAKIE!

Tyra Banks

Ujęcia twarzy, robione własnoręcznie, czyli tzw. selfie, to obecnie najmodniejszy sposób wykonywania zdjęć, lansowany poprzez media społecznościowe, a szczególnie na Instagramie. Także gwiazdy ulegają obowiązującym trendom i umieszczają swoje selfie w Sieci. Niekiedy jednak rezultaty nie są zbyt zachwycające…

Do najbardziej nieudanych ujęć niewątpliwie należą te, na których gwiazdy pokazują zbyt wiele. Fanką przesadnego obnażania ciała jest choćby Rihanna, przez co jej konto na Instagramie notorycznie blokowane jest przez administratorów. Kim Kardashian lubi zaś robić sobie fotki w najmniej odpowiednich momentach. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia celebrytki po odbyciu wampirzego liftingu, a także po nie do końca udanym opalaniu. 

W kwestii nagich ujęć, króluje także Lindsay Lohan. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Lohan na siłę stara się przyciągnąć uwagę wszystkich, jako że już od dawna nie udało jej się wystąpić w żadnej znaczącej produkcji. To samo można powiedzieć o Amandzie Bynes, która także była gwiazdą filmów dla nastolatek. Dziś zaś Bynes szokuje swoim imprezowym stylem życia i licznymi operacjami plastycznymi.

Na naszej liście pojawił się także jeden osobnik przeciwnej płci. James Franco znany jest z dystansu do samego siebie, jak i do całego showbiznesu. Aktor na Instagramie pokazuje choćby, jak radzi sobie z workami pod oczami. Dzięki temu lubimy go jednak jeszcze bardziej!

1. Tyra Banks

Zobaczcie resztę nieudanych zdjęć typu selfie ! Która z gwiazd wypadła najgorzej?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-24 15:34:58

re: Najgorsze selfie gwiazd! Nawet celebrytom zdarzają się wpadki!

o co chodzi z rihanna?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1