Miley Cyrus wzięła ślub?!

17 Stycznia 2018

Zagraniczne media donoszą, że celebrytka powiedziała „tak”.

Miley Cyrus ślub

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia na temat związku Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem. Na portalu brides.com czytamy, że z nieujawnionego źródła wynika, jakoby para niedawno zawarła związek małżeński podczas wakacji w Byron Bay w Nowej Południowej Walii (stan w Australii – przyp. red.). To podobno szczególne miejsce dla celebrytów.

Nie są to jednak pierwsze doniesienia na temat ślubu Miley i Liama. „NW magazine” pisał, że miał on miejsce w ubiegłego sylwestra. Mówi się, że uroczystości ślubne odbyły się w San Diego, gdzie zgromadzili się również najbliżsi Miley i Liama. Ale jeszcze wcześniej pojawiły się pogłoski dotyczące zaobrączkowania pary. Na trop wpadli fani, którzy uważali, że Cyrus i Hemsworth są małżeństwem od lipca 2016 r. Podobno na Instagramie Miley zamieściła zdjęcie przedstawiajace obrączkę ślubną na swojej dłoni zamiast pierścionka zaręczynowego.

W końcu sama Miley postanowiła interweniować i zaprzeczyć plotkom. We wrześniu 2017 powiedziała, że ma dopiero 24 lata i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Dodała też, że nie wyobraża sobie małżeństwa. Jednak od tego czasu minął rok i wszystko mogło się zmienić. Ostatnie pogłoski mogą być prawdziwe i wskazuje na to kilka szczegołów. Po pierwsze związek Miley i Liama na nowo nabrał rumieńcow w sylwestra 2015 r. w Byron Bay. Co ciekawe rodzice Miley obchodzą swoją rocznicę 29 grudnia. Niewykluczone, że ona i Liam wzięli pod uwagę te ważne dla nich daty i postanowili wziąć ślub w okresie Nowego Roku.

Myślicie, że to prawda?

Źródło: brides.com

Zobacz także: Miley Cyrus: Od słodkiej nastolatki do wampa (Wygląda lepiej?)

 

My little angel and I.

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 

Happy valentines

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 

Life is way cooler in cartoon.

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-18 10:38:58

ten artykuł nie ma sensu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-17 20:59:24

W końcu zaczęła wyglądać normalnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1