Córka Natalii Siwiec ma KONTO NA INSTAGRAMIE! Zobacz jego zawartość...

07 Lutego 2018

Mia Raduszewska została gwiazdą. Ciekawe, co na to jej rodzice.

Mia Raduszewska

Natalia Siwiec przez długi czas ukrywała w tajemnicy swoją ciążę. W przeciwieństwie do wielu innych celebrytek - w stanie błogosławionym postawiła na święty spokój, a nie zarabianie pieniędzy na nienarodzonym dziecku. O wszystkim dowiedzieliśmy się na krótko przed rozwiązaniem. 21 sierpnia 2017 roku urodziła pierwsze dziecko.

Maleńka Mia ma dopiero nieco ponad 5 miesięcy, a sławy mogą jej pozazdrościć „gwiazdy” obecne w polskim showbiznesie od lat. Doczekała się nawet własnych fanów, którzy śledzą każdy krok dziewczynki i jej rodziców. To oni odpowiadają za profil na Instagramie „Mia Raduszewska Fans”, na którym pojawiają się zdjęcia i filmy z życia niemowlaka.

Ciekawe, co na to jej rodzice - Natalia i Mariusz. Tego typu nieoficjalna działalność może im się nie spodobać, ale ponad tysiąc fanów profilu wydaje się zachwyconych… Zobaczcie jego zawartość.

Zobacz również: Natalia Siwiec pokazała twarz córki. Fanka: „Do taty podobna... niestety”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-07 20:55:46

Szkoda tego dzieciaka, dla tych głupich ludzi, którzy na niemowlaku próbują dorobić się pieniędzy, gdy mamusia przestała byc trendy. Ohyda...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1