Marta Manowska wzięła ślub?!

04 Kwietnia 2018

Fani zauważyli na jej dłoni obrączkę...

Marta Manowska

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych osób medialnych. Sympatię widzów zdobyła jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”, w którym, jak sama nazwa wskazuje, rolnicy z najdalszych zakątków Polski szukają sobie  partnerek życiowych. Marta jest uważana za bardzo sympatyczną i wrażliwą osobę. Jej fanów już od jakiegoś czasu intryguje fakt, czy kobieta jest z kimś związana prywatnie. Prowadząca program nigdy nie opowiadała o swoim życiu uczuciowym, ale media donosiły o jej związku z Łukaszem Siebersem – jednym z uczestników poprzedniej edycji. Podobno potwierdziła go wspólna fotografia na Instagramie.

Zobacz także: Wielkie rozstanie w programie „Rolnik szuka żony”. Karol i Jagoda NIE SĄ JUŻ RAZEM

Tak naprawdę nie wiadomo, jak potyczyła się ich historia, ale dzięki najnowszej edycji „Rolnika” widzom udało się dostrzec intrygujący szczegół. To złoty krążek na prawej dłoni Marty Manowskiej. Czyżby wzięła potajemny ślub? Spekuluje się, że jej wybrankiem miałby być właśnie Łukasz Siebers.

Trudno powiedzieć, czy to na pewno biżuteria ślubna, ale przynajmniej tak wygląda. Poza tym dziś na swoim oficjalnym fanpage’u Manowska opublikowała artykuł „Vivy” donoszący o jej rzekomym ślubie z tajemniczym opisem: „Nie widziałam nigdy tego filmu A całkiem jest Dużo mi przypominacie Dziękuję”. Pod zamieszczonym linkiem pojawiły się jak na razie dwa komentarze. Jeden to „Gratulacje”, a drugi przedstawia graficzne serce.
 
Manowska zwierzyła się kiedyś dziennikarzom, że nie ma zamiaru opowiadać o swoim stanie cywilnym. Także wszystko jest możliwe... Jeżeli to prawda, gratulujemy.

 

 

Takie poranki ️ #34 Na różowo żeby odczarować

Post udostępniony przez Marta Manowska (@martamanowska)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-04 14:47:51

bardzo ją lubię, sympatyczna kobieta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1