Kylie Jenner jednak była w ciąży. A nawet JUŻ URODZIŁA!

04 Lutego 2018

20-latka niedawno została mamą. Poznaj szczegóły.

Kylie Jenner urodziła

Koniec spekulacji! Po długich miesiącach plotek i domysłów Kylie Jenner nie tylko potwierdziła, że faktycznie była w ciąży, ale również, że… już została mamą! Ujawniła to na Instagramie.

Przepraszam, że musieliście polegać na przypuszczeniach. Rozumiem, że do tej pory towarzyszyliście mi we wszystkich moich podróżach. Moja ciąża była jedną z tych, którą nie chciałam dzielić się ze światem. Wiedziałam, że muszę przygotować się do najważniejszej roli w moim życiu w najbardziej pozytywny, bezstresowy i zdrowy sposób. Wiedziałam, że dziecko wyczuje wszystkie moje emocje, dlatego postanowiłam tak działać dla mojego małego życia i naszego wspólnego szczęścia.

Ciąża była jednym z najpiękniejszych i inspirujących doświadczeń, które zmieniło całe moje życie. Będę tęskniła za tym czasem. Doceniam pomoc moich przyjaciół i zwłaszcza rodziny, dzięki którym ten specjalny moment był tak prywatny, jak to tylko możliwe.

Moja piękna i zdrowa córeczka przyszła na świat 1 lutego br. i nie mogłam dłużej czekać, by podzielić się tym błogosławieństwem. Nigdy nie czułam tak wielkiej miłości i szczęścia. Dziękuję za waszą wyrozumiałość.

20-letnia celebrytka podzieliła się nagraniem z przebiegu ciąży, które zatytułowała „Dla naszej córki”. Potwierdziła także, że ojcem dziecka jest 25-letni raper Travis Scott.

Zobacz również: Ile waży Kylie Jenner?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-07 12:24:24

Na jednym zdjęciu wygląda jakby miała ciążowy brzuszek z przodu i z tyłu.. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-05 11:15:08

mysle, ze to tez strategia - podtrzymywanie popularnosci przez niepewnosc, teraz nagle wielkie boom i znowu sie zacznie cyrk

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-05 10:25:48

Ciekawe jak dziecko bedzie wyglądać hehehehebee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-05 10:24:34

Spoko teraz zacznie sprzedawac wszystko jak do czasu przed ciążą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paula
(Ocena: 5)
2018-02-05 09:30:37

Gratuluje Kylie, że potrafiła to utrzymać w pewnym jednak sekrecie. Jak na rodzinę, która sprzedaje wszystko jestem naprawdę pod wrażeniem jej decyzji. Jeżeli teraz będą sesje z dzieckiem i inne tego typu rzeczy to ok bo najważniejszy okres miała tylko dla siebie. I niech polskie pseudo celebrytki albo jeszcze gorzej Lewandowska, biorą przykład. Kylie z milionami followersów i setkami ludzi codziennie robiących jej zdjęcia w drodze do kosmetyczki itd potrafiła zatrzymać ten czas dla siebie to się da. Nie trzeba wyskakiwać z lodówki jak Lewandowska.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1