Klara Lewandowska ma już… fałszywe konto na Instagramie!

05 Maja 2017

Liczba fanów rośnie na nim bardzo szybko.

Instagram Klary Lewandowskiej

Od wczoraj nie mówi się o niczym innym. Narodziny pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich są ogromnym wydarzeniem, a Agnieszka Jastrzębska okrzyknęła je nawet kilka tygodni temu mianem „royal baby”. Jeśli jesteście ciekawi, co oznacza imię Klara, piszemy o tym w tym artykule:

Co oznacza imię KLARA? Nie uwierzycie…

O tym, jak wiele emocji budzi to maleństwo, świadczy fakt, że ma już ono… fałszywe konto na Instagramie. Opis profilu brzmi następująco: „Klara Lewandowska jest pierwszym dzieckiem Anny i Roberta Lewandowskich. Wszystkie najnowsze informacje, zdjęcia, ur. 4.05.2017”.

Choć profil ewidentnie nie jest prowadzony ani przez mamę, ani tatę małej Klary, liczba fanów rośnie na nim w ekspresowym tempie i wynosi już około półtora tysiąca osób! Zdjęcia, które można znaleźć na tym koncie, to głównie fotografie Ani i Roberta oraz pierwsze foto dziewczynki w ramionach Lewandowskiego.

Będziecie followować?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-05 18:37:08

ale kogo to obchodzi?! skończcie już z tymi Lewandowskimi i tym dzieckiem! Codziennie na świecie rodzą się setki tysięcy niemowląt, i nikt nie robi wokół tego takiego szumu i sensacji. Dziecko jak dziecko, ludzie jak ludzie, a wy z nich robicie niewiadomo kogo. Dla mnie to jest wręcz niedopuszczalne, że koleś kopiący kawałek szmaty zarabia takie grube miliony, i robi się z niego (i Anki) gwiazdy światowego formatu, jakby w jakiś znaczący sposób przysłużyli się dla dobra ludzkości wynalezieniem np. leku na raka. Chore, chore, chore.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Yukkiyo
(Ocena: 5)
2017-05-08 16:30:39

Zgadzam się!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-05 15:16:41

Ale mnie to obchodzi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-05 09:48:58

współczuję tej Klarze. Już jej fałszywe konta fani zakładają...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1