Tym razem Internauci nie wybaczą Julii Wróblewskiej?

17 Czerwca 2017

Nastoletnia celebrytka ma coraz większe problemy z utrzymaniem sympatii swoich fanów. Jak zareagowali na oświadczenie Julii?

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska wyrasta na jedną z najbardziej nielubianych gwiazd show-biznesu. Wiele wskazuje na to, że niedługo dogoni „Żenulkę”, czyli Renatę Kaczoruk.

Wróblewska zaistniała w branży już jako kilkulatka dzięki grze aktorskiej w popularnym serialu „M jak Miłość”. Tegoroczna maturzystka pozwoliła poznać się lepiej, biorąc udział w „Tańcu z Gwiazdami”, nie stroni także od mediów społecznościowych. Julia lubi zwłaszcza relacjonować swoje życie na Snapchacie. Niestety zaczyna zaliczać coraz więcej wpadek...

Pierwszym, wyjątkowo niefortunnym posunięciem było wyznanie dziewczyny, że nie weźmie udziału w pogrzebie Witolda Pyrkosza. Wróblewska wyraziła troskę o swoje zdrowie z uwagi na zbliżającą się maturę.

- Tak mi przykro. Miałam iść dzisiaj na pogrzeb pana Witolda Pyrkosza, ale nie mogę iść, bo tak leje, a ja mam maturę niedługo. Nie mogę sobie pozwolić, żeby być chorą, bo prostu nie mogę, no matura, tak? Coś mnie pobolewa gardło, więc tym bardziej. Wstałam, myślałam: będę iść, patrzę, deszcz leje tak, że tragedia – pisze Julia na Instagramie.

Ból gardła nie przeszkodził jej jednak w udaniu się na zakupy do CH Arkadia. Obserwatorzy natychmiast jej to wytknęli. Pomimo że Wróblewska wyłączyła możliwość dodawania komentatorzy, followersi zasypali ją oskarżeniami pod innymi zdjęciami. Zdenerwowana Julka zaczęła wówczas tłumaczyć się wyjątkową wrażliwością, którą odczuwa podczas pogrzebów. Wszystko wskazuje na to, że śmierc starszego kolegi z planu nie przejęła jej tak bardzo. Nastolatka planowała imprezę i zafarbowała włosy na niebiesko.

Zobacz także: Młodociane gwiazdy warte miliony

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sylwia
(Ocena: 5)
2017-06-19 23:22:22

No i o co tyle krzyku z tym lisem. Ważne że dzieciakom nic złego się nie stało, bo w tego rodzaju sytuacjach czasem dochodzi do tragedii (człowiek może odruchowo odbić by ratować zwierzę i -nie daj Boże- walnąć w drzewo).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-19 00:17:05

Mało inteligentna, nie umie się wypowiedzieć, miesza sie w zeznaniach, już lepiej niech zamilknięcie bo samym byciem się kompromituje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-17 13:10:45

Wielka gwiazda się znalazła. Stara maleńka, ten makijaż to ona juz chyba wałkiem na twarz nakłada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-17 01:11:36

Jak ja jej nie znoszę.. Nawet nie mogę patrzeć na jej zdjęcia, bo mi ciśnienie skacze. Aktorka z niej kiepska i ogólnie ma chyba jakieś opóźnienie(nie tylko fizyczne). Nie rozumiem jak to możliwe, że podeszła do matury, bo już dzieci w podstawówce są mądrzejsze niż ona..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1