Widzowie „Azja Express” ubolewają nad tym, że z programu odpadły Julia i Zuza Bijoch (Najlepsze komentarze)

09 Listopada 2017

„Dla mnie nie przegrały tylko wygrały. Zero fochów i narzekań!” – piszą rozczarowani fani.

Zuza i Julia Bijoch

Za nami kolejny odcinek „Azja Express”. Tym razem z programem pożegnały się Julia i Zuza Bijoch, które do tej pory radziły sobie dużo lepiej od pozostałych uczestników. Bez większych problemów wykonywały zadania, łapały stopa i znajdowały noclegi, a na metę zazwyczaj docierały jako jedne z pierwszych duetów. Wczorajszy odcinek okazał się dla nich jednak pechowy – być może dlatego, że każda z par została rozdzielona i Julia musiała pokonać wyznaczoną trasę samotnie.

„Zuza martwi się o to, jak ja sobie poradzę i czy jestem bezpieczna, a ja nawet nie mogę się z nią skontaktować i powiedzieć, że wszystko jest u mnie w porządku. Przez to, że wiem, że ona się o mnie martwi, ja też ciągle o niej myślę” – mówiła do kamery zmartwiona Julia.

Dziewczyny, mimo przeciwności losu, do końca się jednak nie poddawały. Modelka ostatkiem sił wykonywała zadania, od których zależał wyścig jej siostry. Im bardziej jej nie wychodziło, tym bardziej była zmartwiona. Mimo to bez narzekań podejmowała kolejne próby.

Z kolei Julia nie wpadała w panikę, gdy wokół niej gromadził się tłum gapiów, utrudniających jej złapanie stopa. Starała się pokonać trasę jak najszybciej, jednak niestety na metę dotarła ostatnia. Konsekwencja była nieunikniona – siostry musiały pożegnać się z Indiami.

Ich niezwykła siostrzana miłość i wzajemne wsparcie bardzo wzruszyły widzów. Fakt, że dziewczyny nie wystąpią już w kolejnych odcinkach, zasmucił wielu z nich.

Na fanpejdżu „Azja Express” pojawiło się sporo komentarzy na ten temat.

Przytaczamy kilka najlepszych.

Przeczytaj także: Azja Express 2. Już wiadomo, kto jest „drugą Żenulką”!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-10 17:32:05

ku*wa, co to ma być! nie spojlerujcie w nagłówkach! teraz cała przyjemność z oglądania odcinka w internecie poszła w pi*du...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-09 17:05:22

ja chcę żeby Piróg wygrał !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-09 17:05:02

kibicowałam im

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1