Prawdziwe życie królowych piękności: Historie byłych miss po oddaniu korony

11 Września 2016

Miss panuje zazwyczaj przez 12 miesięcy. Jak radzi sobie później?

miss

W październiku ma zostać wybrana Miss Polonia 2016. Na nową królową piękności musieliśmy tym razem czekać aż cztery lata, ponieważ z powodu zawirowań formalnych nie udawało się zorganizować konkursu i formalnie przez cały czas panowała Paulina Krupińska, pewna siebie warszawianka, która nigdy nie ukrywała, ze uroda pomaga w życiu.

„Nie będę udawać, że jest inaczej! Uroda dodaje pewności siebie. Mnie pomagała zwłaszcza na studiach. Szłam do wykładowcy i wiedziałam, że aparycją mogę załatwić sobie wcześniejsze zaliczenie egzaminu, na którym nie mogłam być obecna, bo już wtedy pracowałam jako modelka i często wyjeżdżałam za granicę” – przyznała w rozmowie z magazynem „Party”.

Krupińska po zdobyciu zaszczytnego stała się prawdziwą gwiazdą. Jest częstym gościem show-biznesowych imprez i stale gości na łamach plotkarskich mediów, które od początku szczegółowo relacjonowały romans pięknej misski ze znanym piosenkarzem Sebastianem Karpielem Bułecką, choć oboje początkowo starali się ukrywać związek. Nic dziwnego, skoro Paulina była wcześniej zaręczona z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, bratem znanej aktorki Alicji, byłej dziewczyny… Sebastiana Karpiela-Bułecki.

W tabloidach znajomi pary opowiadali, że królowa piękności i popularny muzyk marzą o tradycyjnej rodzinie i dzieciach. Potwierdziło się to pod koniec lipca 2015 r., gdy Krupińska urodziła Antoninę i planuje już kolejnego potomka. „Nie wiem, czy można to nazwać planami, ale są takie pragnienia i marzenia. Nie planujemy tego, kiedy to nastąpi, ale bardzo byśmy chcieli mieć drugie dziecko” – mówi w rozmowie z Plejadą.

Jednak macierzyństwo nie jest jedyną ambicją pięknej Pauliny, która niedawno wyjechała do Peru, by przygotować film dokumentalny „Sekrety Doliny Inków”. Prowadzi także program telewizyjny „Klinika urody”, w którym sprawdza i testuje na własnej skórze domowe sposoby pielęgnacyjne.

Paulina Krupińska jest na razie ostatnią z licznego grona polskich królowych piękności, które są wybierane od 1929 r. Pierwszą Miss Polonia (nazwę wymyślił Tadeusz Boy-Żeleński) została Władysława Kostakówna, urzędniczka Miejskiej Kasy Oszczędnościowej w Warszawie.

Zobacz również: Ta zgrabna blondynka chce zostać miss. Tylko jakim cudem ma TYLE lat?!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2016-09-12 10:53:20

Nie możecie wstawiać zdjęć pań, o których jest mowa w artykule zamiast byle jakich zdjęć z internetu? Zauważyłam, że ciekawe artykuły sporo na tym tracą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-11 14:35:31

wiekszosc z nich wygrywaja bo spia z producentami i oganizatorami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-11 14:33:24

Krupińska prowadzi program urodowy na ten style i jest nudna jak flaki w oleju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1