Jak żyją żony piłkarzy?

10 Czerwca 2017

Zazwyczaj bywają traktowane jako ładny dodatek do sławnych mężów. Niektóre to akceptują, inne starają się walczyć z szufladkowaniem.

Marina Łuczenko-Szczęsna

Jedną z najpopularniejszych polskich WAGs (to skrót od angielskiego określenia Wives and Girlfriend, czyli żony i przyjaciółki) jest bez wątpienia Marina Łuczenko, jeszcze niedawno uchodząca za utalentowaną piosenkarkę, a dziś przedstawiana w mediach przede wszystkim jako żona bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego.

27-latka prowadzi luksusowe życie, czym lubi chwalić się na internetowych profilach. Niedawno prezentowała zdjęcia z wypoczynku na greckich wyspach. Było oczywiście pięknie, romantycznie i na bogato. Przed odlotem Marina wrzuciła fotkę wykonaną przed prywatnym samolotem, a z hasztagów wynikało, że ma na sobie okulary RayBan, bluzkę Asos, spodnie Zary, buty Chanel, a w dłoni dzierży torebką Hermesa.

Zobacz także: Najpiękniejsze polskie WAGs

W ubiegłym roku para wzięła w Grecji bajkowy ślub, a media niecierpliwie oczekują na informacje o ciąży gwiazdy. Jednak jej samej nie spieszy się specjalnie do macierzyństwa. Młodzi małżonkowie długo zastanawiali się nad powiększeniem rodziny, jednak – jak dowiedział się „Fakt” – Marina stawia na razie na reaktywację podupadłej trochę kariery muzycznej, do czego zresztą miał namawiać ją mąż. Podobno Szczęsny zamierza wydać pokaźne kwoty na sztab specjalistów, którzy pomogą wrócić Marinie na szczyt. W drugiej połowie roku artystka chce wydać płytę i ruszyć w trasę koncertową.

Piosenkarka zamierza też zmienić nawyki żywieniowe, ponieważ na razie nie jest z tym najlepiej. „Dużo robię, jem w pośpiechu, śniadanie w ostatniej chwili i obiadokolację. Jem dwa posiłki i jeszcze jakiś „lanczyk” typu banan czy coś – zdradza w jednym z wywiadów.

Na szczęście może liczyć na pomoc najsłynniejszej z polskich WAGs, czyli Anny Lewandowskiej. Żona napastnika Bayernu Monachium realizuje się bowiem w propagowaniu zdrowego stylu życia. Jest trenerką personalną i prowadzi blog „Healthy Plan by Ann”, gdzie można znaleźć mnóstwo porad dla osób dbających o linię czy alergików.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz