Ile wydadzą na poród Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati? Pobiją rekord w polskim showbiznesie

01 Grudnia 2017

Kilkupokojowe apartamenty, fryzjer, makijażystka... Na co jeszcze mogą liczyć?

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati

Nie jest tajemnicą, że celebrytki wydają na poród o wiele więcej niż zwykłe kobiety, jednak od niektórych sum może się wręcz zakręcić w głowie. Niewykluczone, że Katarzyna Zielińska oraz Weronika Rosati pobiją pod tym względem rekord w polskim showbiznesie. Obie panie zdecydowały się na najlepsze placówki. Dla gwiazd ważne jest też, aby paparazzi nie mogli zrobić im zdjęcia. Jak można się domyślić, te wymagania kosztują. I to niemało...

Drugi potomek Katarzyny Zielińskiej ma przyjść na świat za miesiąc. Aktorka ma zapłacić za poród ok. 16 tys. zł. Tyle kosztuje m. in. możliwość wyboru, jacy lekarze będą obecni w jego trakcie oraz usługi fizjoterapeutyczne. Portal gwiazdy.wp.pl informuje dokładnie, co wchodzi w skład ceny. „Kasia zdecydowała się na poród w prywatnym warszawskim szpitalu, podobnie jak przy narodzinach pierwszego synka Henia. Wybrała pakiet usług, który zawiera luksusowy apartament dla niej i jej najbliższych, w którym w razie potrzeby będzie mogła zostać aż pięć dni po porodzie” – czytamy wypowiedź informatora. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę wydatki, które ma zamiar ponieść Weronika Rosati, 16 tys. zł nie wydaje się już dużą sumą.

Pierwsze dziecko gwiazdy przyjdzie na świat w Los Angeles w luksusowej klinice. Weronika zamówiła dla siebie trzypokojowy apartament. Oferta, z której skorzysta, zawiera również nocleg dla bliskich osób Rosati. Do jej dyspozycji będzie też fryzjerka i makijażystka. Łączny koszt za wszystkie usługi wynosi ok. 75 tys. zł.

Zobacz także: Jak Internet komentuje wygraną Antka i Pawła w „Azja Express”?

 

Favorites colors

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

My date night

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mała
(Ocena: 5)
2017-12-02 01:10:45

Ja bym to na wycieczke ekskluzywna z bobaskiem przeznaczyla. Czasai silownia boli bardziej niz porod. Nie bojcie sie (mowie.z doswiadczenia)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-02 02:57:36

Serio, bachor dopiero się urodził i już chcesz go wpakować w samolot do obcego kraju? Może niech się najpierw zaklimatyzuje w kraju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-01 16:20:09

trochę przegięcie tyle kasy. Ale z drugiej strony może to tylko plota

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-01 16:18:54

jakbym miała taką możliwość to też bym tyle wydała na komfortowy poród

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1