Ile czasu Joanna Koroniewska starała się o drugie dziecko?

19 Września 2017

Podobno aż…

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska jest w drugiej ciąży! Od wczoraj polskie media rozpisują się głównie o tym, że rodzina aktorki i Macieja Dowbora znowu się powiększy. Para ma już 8-letnią córkę Janinę, a na początku przyszłego roku w ich domu pojawi się nowy członek rodziny.

Okazuje się jednak, że decyzja o ciąży nie była spontaniczna. Jak informuje se.pl, Joasia i Maciek starali się o drugiego potomka od trzech lat: - To piąty miesiąc. Bardzo zależało im na dziecku, starali się o nie trzy lata. Janinka także chciała mieć braciszka albo siostrzyczkę... Całe życie zawodowe Joasi było podporządkowane właśnie ciąży. Celowo rezygnowała z grania w serialach, skupiając się na teatrze. Oboje z Maćkiem są bardzo szczęśliwi, z niecierpliwością czekają na narodziny – serwis cytuje znajomego pary.

Z kolei menedżerka Koroniewskiej, Aleksandra Piwar, potwierdza, że gwiazda uda się na urlop macierzyński już za dwa tygodnie. Od października chce już bowiem skupić się na przygotowaniach do powitania nowego członka rodziny.

Jak myślicie, to będzie chłopczyk czy dziewczynka?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 11:04:11

Ja nie mogę zajść w ciążę od roku :/ co mam zrobić, pomóżcie, jakie badania szczegółowe można wykonać? Byłam u ginekolog i mówiła że wszystko oki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-19 12:26:29

ważne że się udało!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1