Kate Rozz pokazała TO na zdjęciach!

18 Października 2016

Te fotografie to jakiś obłęd. WOW!

Kate Rozz

Po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem Katarzyna Gwizdała bywa w Polsce dość rzadko. Przylatuje tu wyłącznie na pokazy mody – zwłaszcza teraz, gdy do projektowania powrócił jej bliski przyjaciel, Maciej Zień.


Mimo rzadszej obecności na ściankach, Kate Rozz jest dość aktywna na portalach społecznościowych. Na Instagramie zamieszcza odważne zdjęcia, które nasuwają jeden wniosek: jej figura jest naprawdę imponująca! Zwłaszcza fotografie, na których pozuje w bikini, wyraźnie pokazują jej umięśnione nogi i płaski brzuch.


Chciałybyście mieć takie ciało?

Sprawdźcie także: Buty Kate Rozz - hit czy kit?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

we
(Ocena: 5)
2016-11-04 15:39:39

chyba sobie biust podrasowała...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 17:30:06

Katarzyna " Biały gołąb " Gwizdała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kapusta
(Ocena: 5)
2016-10-18 12:03:16

o kurcze, naprawdę wygląda ta talia powalająco! aż zazdroszczę i tego, i pogody. może i ja bym się za siebie mocniej wzięła jakby u nas tak śłoneczko świecilo. niestety w tym roku wakacje spędziłam w szpitalu, ale w teraz - iq green codziennie, do tego może jakaś chodakowska albo lewandowska i....wakacje 2017 nadchodzę!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-18 10:03:09

No i po wielu artykułach które co jakiś czas się tu przewijają akurat ta figura na prawdę zrobiła na mnie wrazenie :) zwlaszcza pierwsze zdjęcie, rewelacyjne nogi, widać że dużo na to pracowała, to jest taki wymarzony efekt fitnessu jak dla mnie, ale nie każdy coś takiego osiągnie bo widocznie to też zależy od początkowej sylwetki. Np. Pani Chodakowska ma jak dla mnie całkiem inny rodzaj figury, tez jest wysportowana, ale nie wygląda tak jak ta Pani ze zdjęć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aneta
(Ocena: 5)
2016-10-18 06:46:08

Super figura! Rok temu złożyłam sobie obietnicę i się udało. 15 kg mniej, ładna sylwetka a i skóra była ostro balsamowana i wygląda dobrze, mam 33 lata a czuję się teraz na 25 :) jestem przeszczęśliwa! Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1