Z kim Dominika Gawęda wzięła ślub? (FOTO)

30 Lipca 2017

Kreację ślubną wokalistki zaprojektowała Viola Piekut.

Dominika Gawęda ślub

Ten weekend dla dwóch polskich gwiazd będzie niezapomniany. W piątek Michał Kwiatkowski wziął ślub ze swoim partnerem, Maximem Assenzą. Uroczystość odbyła się w Paryżu i nie zabrakło na niej wzruszających momentów:

Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza wzięli ślub! (ZDJĘCIA)

W sobotę natomiast sakramentalne „tak” powiedziała Dominika Gawęda. Mężem wokalistki „Blue Cafe” został Maciej Szczepanik, gitarzysta zespołu Pectus.

- Przygotowania do ślubu rozpoczęły się pełną parą tuż po zaręczynach rok temu. Kilkanaście miesięcy intensywnej pracy, w której narzeczonym pomagała Agnieszka Hyży, menadżerka Blue Café Kamila Sowińska oraz konsultantka ślubna Patrycja Jaczewska, zostały zwieńczone przepiękną uroczystością zaślubin. Artyści zdecydowali się na ślub plenerowy w ogrodach Pałacu Chojnata, bardzo romantycznym, klimatycznym miejscu pomiędzy Łodzią, a Warszawą. Para Młoda marzyła, aby ich ślub odbył się w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny – czytamy na serwisie wedding.pl.

Suknię ślubną Dominiki zaprojektowała Viola Piekut. Wokalistka i projektantka znają się od lat i współpracowały ze sobą przy niejednym projekcie. Nic zatem dziwnego, że piosenkarka chciała, by w najważniejszym dniu swojego życia założyć kreację stworzoną właśnie przez przyjaciółkę.

Finalny efekt okazał się zachwycający. Kreacja w kształcie litery A doskonale podkreśliła piękną figurę Dominiki Gawędy. Dół został uszyty z jedwabnego tiulu. A góra?

- Wykonana w całości ze szlachetnej, hiszpańskiej koronki z finezyjnie zaznaczoną linią dekoltu i odkrytymi plecami. Dominika zdecydowała się na modny w ostatnich sezonach efekt 3D, dzięki czemu najbardziej wytworne elementy koronki sprawiały wrażenie jakby miały „odfrunąć”. Suknia jest lekka, dlatego nic nie mogło jej przeciążyć. Projektantka postanowiła stworzyć specjalny tren, który po uroczystości zaślubin Panna Młoda mogła swobodnie zdjąć – informuje wedding.pl.

Jedno jest pewne – Państwo Młodzi wyglądali zjawiskowo.

Serdecznie gratulujemy!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-30 14:40:19

Tez chciałabym wyjsć za maz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-30 10:44:05

bardzo ładnie wyglądała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1