DEYNN pochwaliła się swoim mieszkaniem w Kalifornii. Ładne?

14 Czerwca 2018

Wnętrza urządzone są minimalistycznie i gustownie.

mieszkanie Deynn

Rzucić wszystko z dnia na dzień i wyjechać do raju. Kto z nas by tak nie chciał? Każdy, ale nie wszyscy mamy taką możliwość lub taką odwagę – w przeciwieństwie do Deynn i Majewskiego. Fit-para opuściła co prawda Polskę w atmosferze skandalu, jednak wyjazd w ich przypadku zdziałał cuda. Dzisiaj już prawie nikt nie pamięta o aferze, nagłośnionej przez siostrę Marity. Majewscy powoli odzyskują dawną pozycję w social mediach, a ich barwne życie w Kalifornii codziennie przyciąga na Instagram, Snapchat czy YouTube zaciekawionych fanów.

DEYNN poszła na randkę z mężem. Zobacz, w co się ubrała!

Marita i Daniel wydają się zagranicą autentycznie szczęśliwi. Poza treningami i zwiedzaniem malowniczych zakątków, powoli urządzali również swoje mieszkanie. Efektem końcowym influencerka pochwaliła się ostatnio na Snapie.

Pokazała tam m.in. garderobę, balkon, salon, a także widok z okna na basen. Trzeba przyznać, że wnętrza zostały urządzone w sposób minimalistyczny, ale bardzo gustowny. Mieszkanie jest bardzo przytulne, a małżonkowie czują się w nim zapewne świetnie.

Chciałybyście tak mieszkać?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim nim nim
(Ocena: 3)
2018-06-14 22:23:52

Mieszkanie jest ZUPEŁNIE ZWYCZAJNE. Ani szafki, ani szafy ani nic. Jakaś kanapa i basen który jest pewna norma. Nie wiem co w tym ładnego ma być

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 09:59:25

co w nim ładnego i GUSOWNEGO? kable walające się po pokoju, wiszące spod telewizora? założe sie ze wiekszość z nas ma w tym celu szafkę, a jeśli tv wisi na ścianie to kable są estetycznie schowane za odbiornikiem. biurko z ikei? nic specjalnego, każdy może podjechać sobie do ikei i kupić identyczne (bo i wiele dziewczyn takie ma). zero hejtu z mojej strony, ale prawda jest taka że w Polsce chwalili się pieknym wielkim apartamentem, bo pieniądze z kontaktów wpływały na konto. po aferze kurek się zakręcił natychmiast, to i po ewakuacji za ocean chajsów wystarczyło tylko na skromną klitkę. nie ma czym się chwalić bo większość z nas w Polsce ma ładniejsze wnętrza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-18 20:14:42

Moze i ładniejsze ale w POLSCE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 05:58:25

Mieszkanie ladne tylko piec ohydny, te oczyska na koncu glowy. Nie wiem jak ludzie moga tak uwielbiac i mutowac zwierzeta, to jest kalectwo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1