Selena Gomez i Justin Bieber spodziewają się dziecka? Podobno już wybrali imię!

17 Listopada 2017

Zagraniczne media donoszą, że piosenkarka jest w ciąży.

Selena i Justin

Za Seleną Gomez i Justinem Bieberem trudno nadążyć. Zrywają ze sobą i wracają do siebie, w międzyczasie odreagowując kryzysy w ramionach innych osób. Jeszcze do niedawna wszyscy rozpisywali się o kolejnych podbojach miłosnych młodego piosenkarza i o związku Seleny z wokalistą The Weekend, a tymczasem… to już nieaktualne, bo para znów do siebie wróciła. Tym razem podobno na dobre, bo Selena… spodziewa się dziecka!

Tak przynajmniej donoszą zagraniczne media. - Ten sensacyjny news podał magazyn „Life&Style”. Informatorzy z otoczenia zakochanych podkreślają, że wybrali oni nawet imię dla swojego potomka! „Już może być w ciąży. Jeśli nie jest, to to kwestia czasu. Rozmawiała już z Justinem o imieniu dla dziecka. Dziewczynka dostanie na imię Ava, Marie, Harlow albo Stella, a chłopiec Jacob – czytamy na viva.pl.

Ile w tym prawdy? To oczywiście wiedzą tylko oni, ale plotka może okazać się wyssana z palca. Gomez nie tak dawno przechodziła przecież przeszczep nerki, więc prawdopodobnie jej zdrowie nie pozwala jeszcze na to, by została mamą. Jednak jeśli nie teraz, być może w najbliższej przyszłości ona i Justin zdecydują się na przypieczętowanie swojej miłości.

Zobacz także: Czy to najgorsze zdjęcie SELENY GOMEZ?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 09:46:04

Ich związek to jedno, ale ona przecież jest ciężko chorym człowiekiem,jest po przeszepie nerki, do końca życia musi brać leki i choruje na tocznia, ale jasne, zdrowie to drugorzędowa sprawa...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 10:45:31

Drugorzędna chciałaś napisać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-17 12:35:46

oni rozstawali się tyle razy, że nawet dziecko by tu nie pomogło

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-17 12:35:24

ploty raczej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1