Kylie Jenner ściska brzuch gorsetem. Oburzeni internauci: „Daj temu dziecku oddychać!”

25 Września 2017

„Zamierzasz zabić dziecko? – pytają ze złością.

Kylie Jenner

Kylie Jenner jest w ciąży - ta wiadomość w weekend obiegła świat lotem błyskawicy. 20-letnia królowa Instagrama, która może się pochwalić prawie 98 mln obserwatorów w tym serwisie społecznościowym, ponoć spodziewa się dziecka ze swoim partnerem Travisem Scottem.

Choć panna Jenner nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, podobno radosną nowiną podzieliła się z najbliższymi przyjaciółmi. Oboje z Travisem, mimo że znają się zaledwie od kwietnia, są bardzo szczęśliwi, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Media spekulują, że maluch przyjdzie na świat w lutym 2018 roku.

Trudno stwierdzić, czy Kylie faktycznie jest w ciąży, ale jej fani zdążyli już w to uwierzyć. Kilka dni temu celebrytka zamieściła na swoim profilu zdjęcie w bardzo obcisłym gorsecie. Pod fotografią natychmiast posypały się komentarze wzburzonych internautów:

„Daj temu dziecku oddychać!” – pisze jeden. Kolejny dodaje: „Zamierzasz zabić to dziecko?”, a jeszcze inny: „Rozgniotłaś je?”.

A Wy co o tym wszystkim sądzicie? Kylie spodziewa się potomka czy to tylko wymysł kolorowej prasy?

 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-28 09:43:36

nawet jeżeli jest, to w żaden sposób gorsetem nie skrzywdzi dziecka,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
zegarek
(Ocena: 5)
2017-09-26 13:12:46

a co za różnica. nawet jakby była to później dziecko odda, sama schudnie na iqgreen w dwa miesiące jak nie szybciej i będzie po sprawie. w tej rodzinie wszystko jest mega błyskawiczne, mam nadzieję, że ich sława szybko przeminie bo promowanie pustaków powinno być karalne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 13:39:34

WYYYPIERDALAJ TY ŻAŁOSNA KURWO Z TĄ REKLAMĄ SZKODLIWEJ IQPY!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-01 20:05:07

z pewnością szkodzi skoro jest atestowana i wylacznie ze zdrowych, naturalnych komponentów. zwłaszcza tobie bo mcdonald wyżarł ci mózg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 19:23:15

Ściema z ta ciąża na bank

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-25 16:30:49

mnie się wydaje, że ona wcale w ciązy nie jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-09-25 16:25:03

Nie wiem czy jest w ciąży czy nie. Brzuch ma płaski, ale ja do 7 miesiąca ciąży też miałam, więc wszystko jest możliwe. Co do tego ściskania to uważam, że te komentarze to trochę przesada. Oczywiście ściskanie ciążowego brzucha nie jest zdrowe, ale ona mogła ten gorset zawiązać tak, że tylko opinał jej ciało, a nie uciskał. Poza tym widać nawet, że nie jest do końca zawiązany i w miejscu gdzie najprawdopodobniej znajduje się macica z płodem nie ma żadnego ucisku. No i płód nie oddycha i bardzo trudno go "rozgnieść" czy zabić. Jest otoczony wodami płodowymi, które dosyć skutecznie go chronią. A jakby można było tak łatwo zabić to kobiety nie łykałyby tabletek poronnych z internetu i nie jeździłyby zagranice na skrobanke tylko inwestowały w gorsety i byłoby po wszystkim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1