Przełom w związku Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego!

04 Sierpnia 2017

Czy to już koniec ich małżeństwa?

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Kilka miesięcy temu media podały informację, że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przechodzą kryzys. Początkowo wydawało się to jedynie plotką wyssaną z palca. Piosenkarka i jej mąż uchodzili przecież za jedną z najszczęśliwszych par w polskim showbiznesie. Udało im się pokonać chorobę Maćka, doczekali się także trójki dzieci. Mimo to jakiś czas temu gwiazda na swoim profilu ogłosiła, że w jej życiu szaleje „tornado zmian”. Po 18 latach postanowiła odejść od męża (…) i związać się z młodszym Łukaszem Wojtanowskim – informował wtedy serwis pudelek.pl.

Piosenkarka, mimo rozpadu małżeństwa, do tej pory mieszkała w swoim domu w Radziejowicach. - Jednak narastające napięcie między nią a Maciejem Myszkowskim zmotywowało ją do spontanicznej wyprowadzki. Choć architekt w ostatnim wywiadzie podkreślił, że para przechodzi tylko kryzys, okazuje się, że Justyna jest odmiennego zdania – czytamy na gwiazdy.wp.pl.

Potwierdza to także magazyn „Na żywo”, według którego Steczkowska wprowadziła się już do 80-metrowego apartamentu swojego menadżera. To jednak nie wszystko.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 10:58:45

Głupia ta Steczkowska. Mówią, że kobiet nie ima się kryzys wieku średniego. Bzdura. Jeszcze zatęskni za mężem, ale będzie już pewnie za późno na odbudowanie czegokolwiek. Ten jej nowy facet wygląda beznadziejnie (a o tym, że jest słabym człowiekiem, świadczy chociażby fakt uwiedzenia mężatki).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 15:37:18

Pewnie lepiej tkwić w zwiazku bez miłości co?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1