Czego warto uczyć się od gwiazd?

23 Maja 2011

Śledzisz losy celebrytów? Zwróć uwagę na ich charakter i zachowanie – są cechy, które warto wziąć sobie do serca i naśladować.

gwiazda

Kapryśni, złośliwi, przemądrzali – o wielu gwiazdach nie krążą dobre opinie. W Polsce, według badań przeprowadzonych na zlecenie Telewizji Publicznej, najmniej lubiane są Doda i Justyna Steczkowska. Wśród zagranicznych gwiazd sympatią nie cieszą się m.in. Jennifer Lopez i Beyoncé – podobno dużo wymagają, krzyczą i zadzierają nosa. Są powody, dla których nie lubimy pewnych celebrytów. Na szczęście, nie brakuje jeszcze znanych osób, które śmiało mogą być wzorem dla innych. O których mowa?

Taylor Swift

Nie jest żadną tajemnicą, że Angelina Jolie czy Shakira są mocno zaangażowane w działalność charytatywną. Jednak mimo młodego wieku i znacznie krótszej kariery, amerykańska wokalistka pop i country Taylor Swift również dzieli się z innymi tym, co ma. Przed czterema laty, w wieku zaledwie 18 lat, pomogła zapoczątkować kampanię, której celem jest ochrona dzieci przed pedofilią w internecie. Żeby zwalczać internetową przestępczość seksualną, Swift podjęła współpracę z gubernatorem stanu Tennessee. Dzięki temu w stanie Tennessee przeprowadzono kampanię skierowaną do uczniów i ich rodziców propagującą zasady bezpiecznego korzystania z sieci. W ramach działalności filantropijnej przekazała m.in. swoją sukienkę z balu maturalnego, szpilki i... różowego chevroleta. Pieniądze, rzecz jasna, zostały spożytkowane.

Prince 

Kontrowersyjny artysta Prince to człowiek, który wywarł ogromny wpływ na muzykę. Napisał setki piosenek, z których wiele nie zostało wydanych. Zawsze miał ogromny szacunek do muzyki i swoich fanów. Przed kilkoma laty do jednej z brytyjskich gazet dołączył swoją płytę... za darmo. Zawsze zastrzega, że warunkiem zorganizowania przez niego koncertu jest niska cena biletów – chodzi mu o to, żeby na imprezę mogło przyjść jak najwięcej osób. O swoim koncercie informuje na dwa, trzy dni wcześniej. Przed czterema laty Prince zagrał w Londynie 21 koncertów, mimo że początkowo planował zaledwie siedem. Zmienił jednak zdanie, gdy bilety na jeden z jego występów rozeszły się w 20 minut. A przygotowano ich aż 140 tysięcy! Prince był również prekursorem udostępniania utworów w internecie.

Nelly Furtado

Na pewno pamiętacie występ Whitney Houston, który miał miejscu w 1999 roku w sopockiej Operze Leśnej. Spóźniona gwiazda wyszła na scenę w zwykłych jeansach i golfie, nie ukrywała, że jest zmarznięta, zmęczona i znudzona. Dawno żaden zagraniczny artysta tak nas nie rozczarował. Przy autorce przeboju „I Will Always Love You” kanadyjska piosenkarska Nelly Furtado to złota dziewczyna! Trzy lata temu miała zagrać w Poznaniu długo oczekiwany koncert. Niestety, występ musiał został zakończony zaledwie po trzech piosenkach, bo nad miastem zerwała się ogromna burza. Piosenkarka była zmuszona opuścić scenę ze względów bezpieczeństwa. Postanowiła jednak zmienić swoje plany, zostać w Poznaniu dłużej i następnego dnia ponownie wystąpiła przed polską publicznością, która – jak wtedy przyznała – ją zauroczyła. Wszystkie bilety, nawet te zniszczone, zachowały ważność.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (22)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 13:12:46

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-03 20:59:28

(To KOMENTARZ jednej z osób która przeczytała książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY). Od zawsze byłam szarą myszką, nie zauważaną przez nikogo. Odkąd kupiłam książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wiele się zmieniło w moim życiu. Wprowadziłam w życie zawarte w książce porady i efekt jest nadzwyczajny. Faceci zupełnie inaczej mnie odbierają . Aż mi się płakać chce ze szczęścia. Dziękuję ci wydawnictwo Euforia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-31 13:21:47

noo ja troche papuguję po celebrytkach, stajla może maja fajnego ale dziwnie się zachowują;) nie obrazisz się jak ściagnęod ciebie kosmetyk, nie?? dzieks!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-31 10:00:50

ja mam proste włosy, mocno wycieniowane i bardzo fajnie wyglądam jak sobie je wymodeluje pudrem got2b powder'ful. Podnosza mi się włosy i lepiej widać cięcie;) myslę że na kręconych włosach wyszedłby taki efekt jak na fotce jakbys najpier zakręciła na małe wałki (bo mówisz że kręcą ci się tylko trochę) a potem użyła pudru.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-30 15:29:21

ja podpatruje u gwiazd pomysły na stylizacje, oczywiście patrzę czy dana fryzura czy ciuch będzie do mnie pasowac. Bardzo podoba mi się taka fryzurka jak na zdjęciu bardzo ognista i puszysta, mam drobna buzię więc myślę że by do mnie pasowała. Jak nałozę piankę na mokre włosy i pougniatam to nawet wychodzą pofalowane, tylko nigdy nie udało mi się uzyskać takiej objętości...umiecie tak zrobic żeby takie były?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-27 10:17:08

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-23 20:20:09

Shakira!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-23 19:33:30

Sandra Bullock

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-23 19:04:18

Hmm... Pierwszy raz słyszę, żeby Beyonce zadzierała nosa i krzyczała ^ . - to prawda ? ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-23 21:52:24

Poczytaj sobie jak usiłowała wymusić przestawienie karetki czekającej na znoszoną z góry pacjentkę w NY :) Tylko w Polsce Beyonce ma z jakiegoś powodu opinię dobrej i skromnej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-23 16:06:14

Mi tu brakuje Sandry Bullock ... kobieta, która bardzo angażuje się w pomoc innym, ale się z tym nie lansuje... przekazuje pieniądze schroniskom, sporą sumę oddała rodzinom ofiar z 11 września, pomaga szpitalom. Ale tego nie ma w mediach, bo ta kobieta nie pomaga dla poklasku. I to jest właśnie prawdziwy przykład ; )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz