Co się stało z twarzą HONORATY SKARBEK?!

12 Września 2017

Piosenkarka zamieściła zdjęcie, które zszokowało wszystkich.

Honey

Ma świetny głos, a na koncie sporo znanych przebojów. Mimo to częściej niż o muzyce Honoraty Skarbek, mówi się o jej wyglądzie. Piosenkarka najpierw była posądzana o kopiowanie wizerunku Rihanny (zwłaszcza wtedy, gdy obcięła włosy na krótko), a następnie porównywana do Kylie Jenner.

Sama Skarbek przyznała się do operacji powiększenia biustu, choć zrobiła to dopiero po naciskach ze strony fanów:

Jesteś taka mega szczera, a o powiększeniu biustu nie wspominasz – stwierdził jeden z internautów.

Po tym, jak się na to zdecydowałam, w 100 % akceptuję siebie! Wszystko się zgadza, polecam. Wiadomo, że chciałabym być szczuplejsza, zgrabniejsza, mieć mniejszy cellulit, mieć gęstsze i dłuższe włosy, a tym samym - nie musieć doczepiać kilograma, ale cóż... wszystko z przymrużeniem oka – odpowiedziała wtedy Honey.

O tym, że ma do siebie dystans, świadczy również fotografia, którą zamieściła ostatnio na swoim instagramowym profilu. Choć Skarbek chciała się głównie pochwalić swoimi gęstymi włosami, fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

„A co sie z ustami stało?” – zastanawia się jeden z nich.

„Jesteś miła, ładną dziewczyna Ale to co sobie robisz z brwiami - masakra. Postaw bardziej na naturalność. Buźka” – dodaje kolejny.

„Dlaczego nie masz żadnych rzęs,nawet swoich naturalnych?” – pyta kolejny.

Faktycznie, da się zauważyć, że Honorata w make-up`ie i Honorata bez makijażu to dwie zupełnie różne osoby. Być może taki odbiór wynika z faktu, że Skarbek przyzwyczaiła nas do swojego scenicznego wizerunku. Ale zamiast hejtować, trzeba podziwiać za odwagę! Nie każdy byłby w stanie pokazać się fanom w wersji saute.

Zobacz także: DEYNN chwali się szkitą na Instagramie (FOTO)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 15:28:48

Dlaczego pokazujecie tylko te silikonowe klony typu Siwiec, Jenner itp???!! Przecież na to aż niemiło się patrzy! Pokażcie ładne, naturalne dziewczyny jak Ewa Farna, Jula, Sylwia Grzeszczak, Shakira itp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 15:22:01

Jak to co się stało. Majstrowala przez gębie i cyckach. Niebawem rusza obwoźne ostrzykiwaczki kosmetolozki po dwudniowych kursach to dopiero będą potwory po ulicach chodzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 13:18:30

ja pie&**((^e! z jednej strony "czemu takie brwi, postaw na naturalność", a z drugiej "czemu nie masz rzęs". szlag może człowieka trafić, ludzie, naprawdę aż tak przeszkadza Wam życie innych, że wszystko potraficie zhejtować? zajmijcie się sobą. nie jestem fanką pani z artykułu, ale wygląda ładnie. ja np. bez pomalowanych oczu wyglądam jak naćpany królik, bo mam jasnoczerwoną oprawę oczu, i naprawdę mam w dupie co ktoś pomyśli, kiedy idę do sklepu bez mejkapu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-09-12 14:23:59

Z tym że ona ma tu dużo mejkapu, jedynie nie malowała rzęs...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 11:57:15

Nie ma tylko pomalowanych rzęs. Brwi pomalowane, twarz 'skonturowana'., Nawet białą kreskę widać. Więc jaka to naturalność?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1